ŘEKNĚTE SI O LEPŠÍ CENU, POKUD TO JEN TROCHU PŮJDE - RÁDI VÁM UDĚLÁME RADOST!!! SESTAVTE SI SVŮJ SNOWBOARDOVÝ KOMPLET! POMŮŽEME VÁM!

Balíme, posíláme, připravujeme, odpovídáme, řešíme ...

     Milí kamarádi, vážení stávající i budoucí zákazníci. To nám to letos zase uteklo. Do Vánoc zbývá necelý měsíc, na některých horách už je sníh a na našich kopcích by měl co nejdříve napadnout. Ti šťastnější z Vás si už dokonce opřeli kotvu o stehno/sedli na lanovku a vyrazili krájet první oblouky, přejeme Vám to. My si ještě chvilku počkáme. Nyní jsme v plné síle a připraveni vám poradit, připravit a odeslat vaše vysněné zboží. Využijte toho. Jedeme na 110%. Letos jsme zimní sezonu opravdu nepodcenili, je skutečně z čeho vybírat. Značky jako GRAVITY, NIDECKER, FLOW opět nezklamaly, nezdražili a vyrobili nové kusy snowboardů, bot, vázání a doplňků.  Vy si tak můžete pořídit a vychutnat kvalitní snowboardový materiál. Navíc starší kolekce těchto snowboardových značek jsme aktualizovali na webu a snížili ceny už nyní v plné sezoně. Nenechávejte zbytečně nákup na poslední chvíli. Vybírejte, ptejte se, rádi Vám odpovíme v nejkratším možném čase a pomůžeme s výběrem toho správného snowboardového vybavení právě pro Vás. 

    V zimě nezapomínejte na jízdní kola, naskladnili jsme nespočet modelů dětských jízdních kol pro vaše děti i pro Vás. Takový dárek vykouzlí ten největší úsměv. Dětské kolo je jedním z nejpěknějších dárků pod stromečkem.