Boty FLOW LUNAR HYBRID COILER GUNMETAL 16/17

Kód:
lunar hybrid coiler gunmetal 16/17


Tento produkt již bohužel není v naší nabídce a nelze jej objednat. Můžete se podívat na podobné produkty.
Boty FLOW LUNAR HYBRID COILER GUNMETAL 16/17
Akce -30 %
Boty FLOW LUNAR HYBRID COILER GUNMETAL 16/17 Boty FLOW LUNAR HYBRID COILER GUNMETAL 16/17 Boty FLOW LUNAR HYBRID COILER GUNMETAL 16/17 Boty FLOW LUNAR HYBRID COILER GUNMETAL 16/17 Boty FLOW LUNAR HYBRID COILER GUNMETAL 16/17

Dámské boty Flow Lunar Hybrid Coiler

Snowboardové boty Flow, model Lunar Hybrid Coiler, vás snadno posunou na další level ježdění. Boty Lunar jsou vybaveny utahováním Boa H3 Coiler a novým přídavným zámkovým systémem HeelLock QuickFit, které samostatně dotahuje botu v oblasti kotníku.

Parametry

  • Boa H3 Coiler - vylepšený populární systém utahování. Pomocí otáčivého BOA kolečka utáhnete botu tak, jak potřebujete, velmi rychle a jednoduše, aniž byste si museli sundávat rukavici.
  • HeellLock QuickFit - nový přídavný systém dotažení boty v místě ohybu pomocí tkaničky a zamykatelného táhla, umístěného na vnější straně boty.
  • 4 Feather Liner - anatomicky tvarovaná vložka je zhotovena z tepelně tvarovatelné pěny a obsahuje samostatné utahování Ripper Lacing, samotvarující stélku s OC Kush odpružením na patě, EVA zesílené panely pro plnou podporu, vnitřní a vnější J-Bars, větrání na jazyku pro redukci vlhkosti a suché zipy pro uchycení jazyka. Antibakteriální zátěr Silvadur eliminuje zápach a množení bakterií.
  • B.F.T. Contact Vibram Outsole - super lehká podrážka zhotovená ze vstřikovaného EVA materiálu, je opatřena Vibram gumovými vycpávkami. 4-dílná podrážka využívá Vibram pro optimální přilnavost za všech podmínek.
  • Ripper Internal Lacing - anatomický vnitřní postroj se šněrováním ZipFit. OC Kush technologie je vedená kolem kotníku pro maximální ochranu, držení paty a optimální rozptýlení tlaku.
  • Venting Kush - anatomicky tvarovaná EVA stélka zaručuje skvělé odpružení a pohodlí, navíc je odvětraná pro redukci pocení.
  • 3D Molded Tongue - 3D tvarovaný jazyk poskytuje anatomický fit kolem holeně a na přední části nohy, zlepšuje flex a držení paty a zlepšuje celkovou podporu při předním náklonu.
  • Moisture Wicking Liner
  • Space Blanket - izotermická fólie je teplelně izolační baariérou a zároveň vložkou, která udržuje teplo uvnitř
  • Flex (1-10) - 6

 

 

Řekněte si o lepší cenu, dostanete ji!!!

 

Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nám napsat. Rádi Vám pomůžeme.