ŘEKNĚTE SI O LEPŠÍ CENU, POKUD TO JEN TROCHU PŮJDE - RÁDI VÁM UDĚLÁME RADOST!!! SESTAVTE SI SVŮJ SNOWBOARDOVÝ KOMPLET! POMŮŽEME VÁM!

Dětská kola SUPERIOR 2017

Milé děti, vážení rodiče. Zatímco Vy si v klidu z domova, potají v práci nebo ve spěchu v MHD čtete tento článek, tak kopřivnická firma Bike Fun International s.r.o a její zaměstnanci pracují v současné době na nejvyšší obrátky. Stejně jako v uplynulých letech, je i letos totiž našim prvotním cílem dodat na prodejny dětská kola Superior včas před Vánoci. Rozšíření celkové kapacity firmy letos dává v jistotu, že nové modely dětských kol Superior budou k dispozici pro Jéžiška v tu pravou dobu. Už nyní jsou na prodejně první ochutnávky z nové kolekce, které se nesou opět v nových pestrých barevných a líbivých kombinacích. Můžete si tak pohodlně vybírat s předstihem dětské kolo, po kterém touží vaše ratolest.

Největších barevných změn v dětské kolekci se dostalo odlechčeným "flajům" (pozn. F.L.Y.)  Nové barvy jsou tak F.L.Y 26, F.L.Y 24, F.L.Y 20. Číslice na konci vždy u dětských kol značí průměr kola. Smysl těchto odlehčených kol je prostý. Lehké kolo musí i lehce jet. U dětské třídy TEAM 16, TEAM 20, TEAM 24 dostalo asi nejmenších změn i co se týče designu, tak i osazení. Proč také měnit něco co již nějaký pátek spolehlivě funguje. Nejprodávanější, tedy nejoblíbenější třída dětských kol s prohnutými rámovými trubkami, které se starají jednak o bezpečnost dítěte, tak i umožňují větší škálu výškové variability, PAINT 16, PAINT XC 20, PAINT XC 24 (pod označením XC se skrývá odpružená vidlice s extra měkkou pružinou tak, aby fungovala při nízké hmotnosti vašeho dítěte) je letos doplněna o další barevné kombinace. Kdo tedy měl dětská kola Superior v merku již loni, narazí na stejné barevné kombinace i letos, ale potěší jej i nové barvy, které se začínají těšit velké oblibě. Kategorie s pevnou vidlicí a prohnutým rámem pod označením RX se pyšní novými barvami. Je určena především do města, na cyklostezky a do lehkého terénu. K žádné změně nedošlo v kategorii RACER 20, RACER 24, RACER 26, kde rovná horní rámová trubka jasně naznačuje závodní typ rámu pro malé nadšence do světa závodní cyklistiky. Nikde samozřejmě není psáno, že si RACERA nemůžete koupit aniž nezávodíte. Naopak bude se vám svižně jezdit. Kol 12" pro nějmenší prcky má Superior na skladě dostatek z loňska. Navíc již řadu let tu je oblíbeným a správným trendem učit děti na odrážedlech, odrážedlo plnohodnotně nahradí 12" průměr jízdního kola s přídavnými kolečky. Pokud se obecně podíváme na dětská kola od Superioru, máme pocit, že si zde musí vybrat úplně každý. Spousta barevných kombinací, citlivě zvoleny designy kol tak, aby plně odpovídali věkovým kategoriím. A v neposlední řadě široká škála modelů určena na různé typy povrchů a do různých terénů. Když to sečteme a podtrhneme, Superior opět potvrdil, že v dětských kolech tvrdí hudbu v našich vodách a našim dětem se na těchto kolech nejenom skvěle a lehce jezdí, ale především se jim i líbí a jsou na své kolo hrdí. Jo a ještě jedna příjemná změna, XC 20 jsou slevněny na rok 2017 o rovných třista na 6990 kč a XC 24 o rovné pětikilčo na 7990 kč. :)  Jen tak dále Superior!