ŘEKNĚTE SI O LEPŠÍ CENU, POKUD TO JEN TROCHU PŮJDE - RÁDI VÁM UDĚLÁME RADOST!!! NOVÉ JÍZDNÍ KOLO ZA INDIVIDUÁLNÍ CENU, BUDETE SPOKOJENI!!!

Elektrokolo - tak trochu jiná radost z jízdy

     Mnozí z nás si v obchodech všímají čím dál velkorysejší nabídky jízdních kol s baterií a motorem. Ano, je tomu skutečně tak, za západu se k nám hrne závratnou rychlostí nový trend, nová móda - elektrokola. Tvrzení, že elektrokolo je pro líné lidi, je zcela mylné. Naopak, elektrokolo si pořizují lidé toužící po objevování, pohybu, nových zážitcích a nových výzvách. Koupí si ho mladí nadšenci do přírody, manažeři, kteří postupně zjišťují, že cesta do/ze zaměstnání jim šikovnou bezstarostnou jízdou na elektrokole zabere polovinu času. Ušetřený čas pak mohou trávit s rodinou a blízkými. Elektrokolo dostala i moje babička a já si tak splnil sen, kdy jsem s babičkou vyrazil na kole na zmrzlinu do vedlejší vesnice. Při dnešních stále vyšších cenách pohonných hmot se stává elektrokolo výhodným dopravním prostředkem. Ty, kterým záleží na přírodě, elektrokolo také potěší. Doprava na elektrokole je jednou z nejekologičtějších, své okolí nezatěžuje ani hlukem. Nespornou výhodou elektrokola je i to, že nepotřebuje žádnou homologaci a zápis do registru vozidel. Abyste mohli jezdit na elektrokole, nemusíte dokonce ani navštívit autoškolu. Stačí umět jezdit na kole, a to nás každý správný rodič jistě naučil.

     Elektrokola rozdělujeme podobně jako klasická kola, městská, horská, krossová a sportovní. Elektrokola s nízkým nástupem ocení především jedinci se zdravotními potížemi. A dámy pozor, s elektrokolem budete v prvním bufetu na kopci objednávat něco dobrého své drahé polovičce Vy. Opravdu končí doba, kdy na Vás bude Váš drahý čekat s otráveným obličejem na kopci. Elektrokolo nepotřebuje nijak zvláštní servis. Při správné údržbě bude Váš miláček poslouchat mnoho let. Půjdete do toho?