Komplet FLOW SILHOUETTE, HAYLO, HYKU BOA 15/16

Kód:
silhou,haylo


Tento produkt již bohužel není v naší nabídce a nelze jej objednat. Můžete se podívat na podobné produkty.
Komplet FLOW SILHOUETTE, HAYLO, HYKU BOA 15/16
Akce
Komplet FLOW SILHOUETTE, HAYLO, HYKU BOA 15/16 Komplet FLOW SILHOUETTE, HAYLO, HYKU BOA 15/16 Komplet FLOW SILHOUETTE, HAYLO, HYKU BOA 15/16 Komplet FLOW SILHOUETTE, HAYLO, HYKU BOA 15/16 Komplet FLOW SILHOUETTE, HAYLO, HYKU BOA 15/16 Komplet FLOW SILHOUETTE, HAYLO, HYKU BOA 15/16 Komplet FLOW SILHOUETTE, HAYLO, HYKU BOA 15/16 Komplet FLOW SILHOUETTE, HAYLO, HYKU BOA 15/16 Komplet FLOW SILHOUETTE, HAYLO, HYKU BOA 15/16 Komplet FLOW SILHOUETTE, HAYLO, HYKU BOA 15/16

Dámský snowboard Flow Silhouette

Flow Silhouette je snowboard designovaný speciálně pro začínající jezdkyně, spolehlivě tě provede začátky a dodá ti jistotu v učení oblouků. Plochá deska s mírným rockerem na špičce a patě zaručují maximální stabilitu a zároveň snadné zvládnutí všech nerovností.

Prohnutí

 • EZ-FlatRock - plochý camber profil s mírným rockerem na špičce a patě umožňují hladkou a stabilní jízdu.

Shape

 • Tru-Twin - TruTwin je esencí tvaru parkových prken. Stejná vzdálenost od špičky i patky umožní jízdu v přirozeném směru, nebo snadno přeskočit a jet fakie.

Jádro

 • TruFlex - podobně jako jádro ReFlex se TruFlex vyznačuje vysokou pevností k hmotnosti dřevěné konstrukce s využitím různých hustot topolového dřeva, unikátně tvarovaného tak, aby vám poskytlo výborné reakce na okolní terén při sjezdu.

Skleněná vlákna

 • Biaxial - jednoduchý a klasický laminátový oplet. Nejčastěji používaný způsob laminace dodává snowboardu kvalitní pop a lehký torzní flex. Díky tomu prkno lehce zatáčí a užijete si s ním spoustu zábavy na sjezdovkách i ve snowparku.

Skluznice

 • Optix 2000 - vysoce hustá, extrudovaná základna, která je velmi snadno udržovatelná a opravitelná. Optix 2000 je jedna z nejlépe vosk-absorbujících základen na trhu a umožní vám všechnu rychlost, kterou kdy budete potřebovat, i když zrovna nemáte navoskováno.

Sidecut

 • EZ Dual Transitional - sidecut používaný na rocker boardech. Prkno je měkké mezi vázáním a na špičce a patě s agresivnější přilnavostí v oblastech vázání. Tím umožňuje shovívavější jízdu v nerovném terénu a pevný radius pro rychlý, elegantní a silný carving.

  Kontaktní hrana (cm) Šířka středu (mm) Délka špice (mm) Délka paty (mm) Vykrojení (m)
144 232 232 178 178 7
147 232 232 178 178 7
151 232 232 178 178 7

 

 

Tabulka velikostí:

DÉLKA 140 144 147 151
HMOTNOST JEZDCE (kg) 39-63 39-57 48-68 52-75
VÝŠKA JEZDCE (cm) 158-163 162-167 165-170 169-174

 

 

Dámské vázání Flow Haylo

Základní model vázání Flow Haylo je designovaný pro začínající jezdkyně, které nadchne svou jednoduchostí, designem a velmi příznivou cenou. Stačí jen nazout a vyrazit na sjezdovku.

Součástí balení jsou 2 ks vázání, středové disky a šrouby.

Baseplate

 • Molded Plastic Rockered - všechny Flow baseplaty jsou designované tak, aby přenášely energii přímo do prkna, bez ztráty přirozeného pocitu z jízdy.

Hiback

 • Molded Plastic UniBack - polohovatelná opěrka je tvarovaná pro perfektní rovnováhu mezi pružností a podporou při každém typu jízdy.

Strapy

 • ExoFit Powerstrap - jednodílný strap s 3D tvarovanou EVA pěnou pro snadné přizpůsobení se každé botě.

Přezky

 • MiniRatchet Buckles - precizní uchycení powerstrapu k vaší botě a možnost mikro-nastavení, když je to potřeba.

Odpružení

 • EVA Toe and Heel Pads - měkké podložky z EVA materiálu na špičce a patě pro dokonalé odpružení dopadů a ztlumení vibrací při jízdě.

Disk

 • Combi-Disk - kombinovaný disk pro inserty 4×4 a 3D

Flex (1-10)

 • 3

 

Dámské boty na snowboard Flow Hyku Boa

Nové dámské boty na snowboard Hyku Boa Coiler jsou designované pro rekreační jezdkyně, které netráví celou zimu na horách a nechtějí do výbavy investovat tolik peněz. Velmi pohodlné boty jsou vybaveny snadným a rychlým utahováním pomocí Boa kolečka, které jde jednoduše ovládat i v rukavicích.

Parametry

 • Standard Boa - populární systém zapínání. Pomocí točivého kolečka utáhnete botu tak, jak potřebujete, velmi rychle a jednoduše, aniž byste si museli sundávat rukavici.
 • 1 Feather Liner - anatomicky tvarovaná vložka z 3D EVA pěny, obsahuje měkkou EVA stélku, integrovaný šněrovací systém pro správné držení paty a vnitřní J-Bars. Antibakteriální zátěr eliminuje zápach a množení bakterií.
 • podrážka Thermo-Lite Rubber - podrážka ze směsi odolných a lehkých gumových materiálů.
 • stélka Molded EVA - měkká, anatomicky tvarovaná stélka z EVA pěny.
 • 3D Molded Toe - špička je tvořena z jednoho kusu pro eliminaci švů, snížení velikosti a extra odolnost.
 • 3D Molded Tongue - 3D tvarovaný jazyk poskytuje anatomický fit kolem holeně a na přední části nohy, zlepšuje flex a držení paty a zlepšuje celkovou podporu při předním náklonu.

 

Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nám napsat. Rádi Vám pomůžeme.


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace