ŘEKNĚTE SI O LEPŠÍ CENU, POKUD TO JEN TROCHU PŮJDE - RÁDI VÁM UDĚLÁME RADOST!!! NOVÉ JÍZDNÍ KOLO ZA INDIVIDUÁLNÍ CENU, BUDETE SPOKOJENI!!!

Odpružené vidlice

Odpružené vidlice

     Rádi jezdíte na kole? Pak potřebujete nejen kvalitní jízdní kolo, ale i další vybavení a součásti, které je pro vaše bezpečné cesty velmi důležité. Nepodceňujte je.

     Vybavením kola jsou osvětlení, stojan, blatníky, brašny, batohy, tachometry, sedla, helmy, cyklooblečení, tretry a mnohé další. Patří do něj také vidlice. Internetový obchod Velokram.cz vám nabízí odpružená vidlice. Naše výrobky jsou velmi kvalitní, což je dáno jejich prvotřídní značkou. Jistota v terénu, komfort i zvládání skoků. Kvalitní odpružení vaši jízdu posune vpřed. Výměnu odpružené vidlice u nás můžete provést snadno – jsme oficiálním prodejcem a značky Fox Racing Shox. Skladem tak najdete řadu vidlic na kolo, ve všech zdvihových variantách, od určení pro XC kola po enduro a freeride MTB nebo specifické, zesílené vidlice pro elektrokola. Nezapomínáme ani na pevné vidlice a pro zručné cyklisty-kutily máme i všechny náhradní díly k vidlicím, pružiny, konverzní kity, prachovky či oleje. Poznejte i vy jedinečnost vidlic Fox.

     Nastavení vidlic je různé. Umožní vám tlumení odskoku a komprese. Potěší vás i jejich malá hmotnost. Pro aktuální seznam odpružených vidlic nás kontaktujte.  Tel. 774850515, e-mail: velokram@seznam.cz. Zajistíte si je tak za velmi zajímavé ceny. 
     Vybavte si také jízdní kolo z nabídky Velokram.cz. Jen dobře vybavené jízdní kolo umocní vaši radost z jízdy.

V této kategorii nejsou žádné produkty.