ŘEKNĚTE SI O LEPŠÍ CENU, POKUD TO JEN TROCHU PŮJDE - RÁDI VÁM UDĚLÁME RADOST!!! NOVÉ JÍZDNÍ KOLO ZA INDIVIDUÁLNÍ CENU, BUDETE SPOKOJENI!!!

Podkolenky GRAVITY TOM BLUE 23/24

Kód:
TOM BLUE
Dostupnost:
Skladem
250,- Kč
207,- Kč bez 21% DPH
Doprava zdarma při nákupu nad 5000 Kč
Podkolenky GRAVITY TOM BLUE 23/24
Novinka

V prvé řadě Vám chceme od srdce poděkovat, že jste si našli rodinnou prodejnu www.velokram.cz. Těší nás Váš zájem o špičkové produkty, které nabízíme. Pohodlně se usaďte a vybírejte, pokud byste potřebovali s čímkoliv poradit, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu od toho. KONTAKT: email. velokram@seznam.cz, tel. 774 850 515

Dětské podkolenky Gravity Tom

Pořádné podkolenky pro každého malého snowboardistu, který chce dopřát svým nohám zasloužené pohodlí, protože dlouhé dny na svahu můžou být v začátcích náročné. Ponožky ti dopřejí dostatek tepla díky vysokému podílu merino vlny. Ta podkolenkám propůjčuje své termoregulační vlastnosti a spolu s materiály s ionty stříbra zabraňuje vzniku zápachu. Ponožky jsou prodyšné, pružné a díky kompresnímu střihu ti poskytnou optimální podporu.

  • Silný pružný materiál
  • Podpora klenby a kotníku
  • Materiál: 45 % merino vlna, 9% polyamid s ionty stříbra, 28% polypropylen, 18% elastan
  • Vyrobeno v ČR

*Merino vlna - ovčí vlna pochází z horských ovcí žijících původně ve Španělsku, odkud se postupně rozšířily do celého světa. Je velice jemná a příjemná k vaší pokožce a ve srovnání s běžnou vlnou nekouše. Má přirozenou schopnost vydržet bez zápachu. Je antialergenní a hřejivá i když je vlhká, dokáže vstřebat vodu o objemu 30 % své hmotnosti. Dokonale izoluje od okolního chladu.

Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nám napsat. Rádi Vám pomůžeme.