ŘEKNĚTE SI O LEPŠÍ CENU, POKUD TO JEN TROCHU PŮJDE - RÁDI VÁM UDĚLÁME RADOST!!! NOVÉ JÍZDNÍ KOLO ZA INDIVIDUÁLNÍ CENU, BUDETE SPOKOJENI!!!

Prodejna

Velokram.cz

Jsme rodinnou prodejnou jízdních kol a snowboardů od roku 2008. Velokram.cz se stal kamennou prodejnou, ve stejné době také internetovým obchodem s cyklistickými a snowboardovými potřebami mezi jehož hlavní priority patří jednoduchost, přehlednost, rychlost, plynulost a schopnost vyhovět svým zákazníkům v maximální možné míře. Od našich začátků jsme vsadili na osvědčené značky ve světě jízdních kol i snowboardingu. Naši výhodou je skutečnost, že těmto značkám věříme a spolupracujeme s nimi dlouhodobě, jednoduše řečeno, známe je, víme o jejich cílech a ztotožňujeme se s nimi.  Velokram.cz výhradně spolupracuje s českými značkami (přejeme si tak v maximální možné míře podpořit náš český trh) - SUPERIOR, LAPIERRE, APACHE, 4EVER, HAIBIKE, FELT, BBB, FORCE a další. Snowboardové značky jsou zastoupeny především GRAVITY, NIDECKER a FLOW, zde se zaměřujeme především na tvorbu snowboardových setů a snowboardových kompletů se záručním a pozáručním servisem. 

Chceme se zlepšit, zlepšit pro vás!!! Pomozte nám, abychom Vám mohli nabídnout ten nejlepší servis. Každý podnět ke zlepšení našich výkonů se Vám vyplatí. Zašlete prosím své nápady či podněty na velokram@seznam.cz. Již nyní Vám děkujeme. Praktické a nápadité myšlenky rádi odměníme.

Pár argumentů proč nakupovat právě u nás:

  • velké parkoviště 30m od prodejny Velokrám (ul. Otmarova, Třebíč)
  • široký výběr sportovního sortimentu
  • individuální přístup ke každému zákazníkovi
  • vždy malý dárek k zakoupenému zboží
  • autorizovaný záruční i pozáruční servis

Autorizovaná prodejna jízdních kol:  SUPERIOR , LAPIERRE, 4EVER , HAIBIKE, FELT,  APACHE

Autorizovaná prodejna doplňků na jízdní kolo: BBB, FORCE

Autorizovaná prodejna snowboardového vybavení: FLOW, NIEDECKER, GRAVITY, BERN, ARBOR, APMPLIFI

Otevírací doba na Otmarově ulici v Třebíči:

1. 3. -   30. 9. Pondělí - Pátek: 13:00 - 18:00 Sobota: 8:00 - 11:00
1. 10. - 28. 2. Pondělí - Pátek: 13:00 - 17:00 Sobota: 8:00 - 10:00

Mimo otevírací dobu lze prodejnu navštívit po předchozí domluvě na velokram@seznam.cz, telefonicky na čísle 774 850 515 a nebo to rovnou risknout a zazvonit na zvonek u prodejny :)

Telefonické a mailové dotazy NONSTOP !!