SET FLOW MERC 12/13, ALPHA 16/17

Kód:
mercalpha


Tento produkt již bohužel není v naší nabídce a nelze jej objednat. Můžete se podívat na podobné produkty.
SET FLOW MERC 12/13, ALPHA 16/17
SET FLOW MERC 12/13, ALPHA 16/17 SET FLOW MERC 12/13, ALPHA 16/17 SET FLOW MERC 12/13, ALPHA 16/17 SET FLOW MERC 12/13, ALPHA 16/17

Pánský snowboard Flow Merc

Snowboard Flow Merc je designován pro all-mountain využití a díky svým vlastnostem skvěle poslouží i úplným začátečníkům. Vykrojení EZ Dual Transitional vytváří shovívavější jízdu a elegantní, silné oblouky, tvar Directional dává prknu skutečně univerzální jízdní vlastnosti a extrudovaná základna Optix 2000 zaručuje snadnější údržbu a tím pádem víc času pro ježdění. Co víc si přát?

Technologie

 • EZ-Rock - perfektní volba pro všechny ortodoxní jibbery a jezdce, kteří požadují stabilitu. S reverzním camberem a měkkou konvexní střední částí je ideální pro jibbování a omezuje riziko kousnutí hrany. Současně přináší pořádnou porci stability a víc než poctivý pop.

Shape

 • Directional - s o něco větší špičkou než patkou, nastavitelnými zadními inserty, flexibilitou pro vyšší výkon ve směru dopředu a lepším klouzáním v prašanu, Directional prkna si poradí s jakýmkoliv terénem.

Jádro

 • TruFlex - podobně jako jádro ReFlex se TruFlex vyznačuje vysokou pevností k hmotnosti dřevěné konstrukce s využitím různých hustot topolového dřeva, unikátně tvarovaného tak, aby vám poskytlo výborné reakce na okolní terén při sjezdu.

Skleněná vlákna

 • Biaxial - jednoduchý a klasický laminátový oplet. Nejčastěji používaný způsob laminace dodává snowboardu kvalitní pop a lehký torzní flex. Díky tomu prkno lehce zatáčí a užijete si s ním spoustu zábavy na sjezdovkách i ve snowparku.

Základna

 • Optix 2000 - vysoce hustá, extrudovaná základna, která je velmi snadno udržovatelná a opravitelná. Optix 2000 je jedna z nejlépe vosk-absorbujících základen na trhu a umožní vám všechnu rychlost, kterou kdy budete potřebovat, i když zrovna nemáte navoskováno.

Sidecut

 • EZ Dual Transitional - sidecut používaný na rocker boardech. Prkno je měkké mezi vázáním a na špičce a patě s agresivnější přilnavostí v oblastech vázání. Tím umožňuje shovívavější jízdu v nerovném terénu a pevný radius pro rychlý, elegantní a silný carving.

Tuhost (1-5)

 • 3

Pánské vázání Flow M9

Flow M9 je vázání určené pro all-mountain a freestyle jezdce, kteří preferují polstrovanou základnu. Je středně tuhé pro optimální reakci a zároveň freestylový pocit z jízdy. Tvarovaná základna SnugFit poskytuje precizní spojení mezi botou a vázáním, patka ze zpevněného nylonového vlákna velmi dobře reaguje na váš pohyb a je dostatečně ohebná a flexibilní.

Hiback

 • ModBack Hibacks - modulární opěrka rozdělená na spodní a horní zónu použitím silného a spolehlivého heelcupu z hliníkové slitiny.
 • Tweak Factor 7 - univerzální support panel zhotovený ze směsi urethanu.

Strapy

 • Fusion Powerstraps - 3D tvarovaný strap spolehlivě zajišťuje kotník a oblast špičky, je polstrovaný pro pohodlný fit s vaší botou.

Baseplate

 • Rockered Baseplate - všechny Flow baseplaty jsou designované tak, aby přenášely energii přímo do prkna, bez ztráty přirozeného pocitu z jízdy.

Přezky

 • LSR-Buckles - inovativní přezky vám nabízí nové možnosti snadného utažení vašeho vázání přesně tak, jak potřebujete.

Tuhost (1-5)

 • 4


Řekněte si o lepší cenu, dostanete ji!!!

Vytvořte si vlastní snowboardový komplet a napište nám!!!

Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nám napsat. Rádi Vám pomůžeme.


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace