ZIMA V PLNÉM PROUDU, INFO NA 774850515, VYUŽIJTE MOŽNOSTI ZAKOUPIT SNOWBOARDOVÉ VYBAVENÍ S VÝRAZNOU SLEVOU

SET NIDECKER MICRON FLAKE, YOUTH 19/20

Kód:
SET MICRON FLAKE


Tento produkt již bohužel není v naší nabídce a nelze jej objednat. Můžete se podívat na podobné produkty.
SET NIDECKER MICRON FLAKE, YOUTH 19/20
Doprava zdarma
Novinka
SET NIDECKER MICRON FLAKE, YOUTH 19/20 SET NIDECKER MICRON FLAKE, YOUTH 19/20 SET NIDECKER MICRON FLAKE, YOUTH 19/20 SET NIDECKER MICRON FLAKE, YOUTH 19/20

V prvé řadě Vám chceme od srdce poděkovat, že jste si našli rodinnou prodejnu www.velokram.cz. Těší nás Váš zájem o špičkové produkty, které nabízíme. Pohodlně se usaďte a vybírejte, pokud byste potřebovali s čímkoliv poradit, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu od toho. KONTAKT: email. velokram@seznam.cz, tel. 774 850 515

Dívčí snowboard Nidecker Micron Flake

Snowboard Micron Flake od Nidecker je ideální pro dívky, které se chtějí rychle zlepšovat a hlavně se bavit. Deska určená převážně pro riderky, které chtějí jezdit vše od snowparku po backcountry a nebojí se posouvat své hranice. Je to twin tip s tím správným popem na skákání na všech překážkách, s perfektní měkkostí, aby byla přistání pohodlná a snadná pro vyvíjející se mladá těla.

Tvar & Profil

 • Nose Round Square
 • Radius 6m / 7m
 • Standard Camrock Profile - CamRock představuje v současnosti nejlepší kombinaci rockeru / camberu ve snowboardingu. Je ideální pro jezdce, kteří si chtějí užívat všechny aspekty snowboardingu. Je to horský profil všech podmínek. Standard CamRock je nejlepší hybridní profil rocker / camber na dnešním trhu a profil, který si volí většina jezdců.

Technologie

 • Classic Sandwich Construction - standardní konstrukce, je vrcholem řady pro většinu ostatních značek. Nidecker osvědčené, vysoce kvalitní materiály jim umožňují vyrábět skvělé výkonné desky.
 • 4 × 4/4 Inserts - se 4 řadami inzertů každé 4 cm nabízí tento základní vzor inzertů široké možnosti postoje a je prvním krokem při hledání vašeho optimálního postoje při startu ve snowboardingu.
 • Absorbnid Topsheets - inovativní horní vrstva byla vyvinuta, aby absorbovala nechtěné vibrace a umožnila tak hladkou jízdu.
 • Dual PLUS Fiberglass - Standardní 90° biaxiální laminát je určen k odpouštění chyb a má předvídatelný torzní flex. Spolehlivý a ideální pro všechny typy terénů i jezdců.
 • Full Wood Core - standardní topolové jádro s bukovými výztužemi. Buk v nose a tail zvyšuje pop, tuhost a torzování. Pokud se vám líbí důsledná jízda s množstvím energie, toto je jádro pro vás.
 • N-5000 Base - univerzální skluznice. Je navržena tak, aby absorbovala vosk a udržela si ho déle. Mimořádně odolná, tato skluznice vás dostane kamkoli.

Dětské vázání Flow Micron Youth

Nejjednodušší a nejzábavější vázání pro snowboarďáky juniory. Flow Micron v dětské verzi nabízí spolehlivou oporu a pohodlí. Mini ráčny spárované se zadní sklápěcí patkou usnadní rychlé vklouznutí dovnitř a ven, což znamená, že vaše mládě může trávit více času drcením sjezdovky. Doporučujeme pořídit společně se snowboardem z řady Micron, se kterým tvoří skvělý a spolehlivý komplet.

Baseplate

 • Molded Composite, Rockered Micron-Series - všechny Flow baseplaty jsou designované tak, aby přenášely energii přímo do desky, bez ztráty přirozeného pocitu z jízdy.

Hiback

 • Molded Composite UniBack - polohovatelná opěrka je tvarovaná pro perfektní rovnováhu mezi flexibilitou a podporou při každém typu jízdy.

Strapy

 • Fusion ExoFit Powerstrap - jednodílný strap s 3D tvarovanou EVA pěnou pro snadné přizpůsobení se každé botě.

Přezky

 • MINI-Ratchet Buckles - precizní uchycení Powerstrap k vaší botě a možnost mikro-nastavení, když je to potřeba.

Odpružení

 • EVA Toe and Heel cushioning - měkké podložky z EVA materiálu na špičce a patě pro dokonalé odpružení vlivů a ztlumení vibrací při jízdě.

Disk

 • Combi-Disk - kombinovaný disk pro inserty 4 × 4 a 3D

Flex (1-10)

 • Soft Flex - 4

Výsledek obrázku pro logo nidecker

Navrhněte si snowboardový set nebo komplet podle svého gusta a napište nám na velokram@seznam.cz, rádi vám poradíme a nastavíme Vám zvýhodněnou cenu. Pokud si nevíte rady s výběrem zboží nebo potřebujete radu, prosím zavolejte nám, rádi Vám poradíme a doporučíme.

zavolejte nám, rádi Vám poradíme a doporučíme.

Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nám napsat. Rádi Vám pomůžeme.