ŘEKNĚTE SI O LEPŠÍ CENU, POKUD TO JEN TROCHU PŮJDE - RÁDI VÁM UDĚLÁME RADOST!!! JÍZDNÍ KOLA 2021 + 2022, SNOWBOARDOVÉ VYBAVENÍ!!!

Snowboard ARBOR FORMULA ROCKER 20/21

Kód:
FORMULA ROCKER


Tento produkt již bohužel není v naší nabídce a nelze jej objednat. Můžete se podívat na podobné produkty.
Snowboard ARBOR FORMULA ROCKER 20/21
Doprava zdarma
Akce -20 %
Snowboard ARBOR FORMULA ROCKER 20/21 Snowboard ARBOR FORMULA ROCKER 20/21 Snowboard ARBOR FORMULA ROCKER 20/21 Snowboard ARBOR FORMULA ROCKER 20/21

V prvé řadě Vám chceme od srdce poděkovat, že jste si našli rodinnou prodejnu www.velokram.cz. Těší nás Váš zájem o špičkové produkty, které nabízíme. Pohodlně se usaďte a vybírejte, pokud byste potřebovali s čímkoliv poradit, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu od toho. KONTAKT: email. velokram@seznam.cz, tel. 774 850 515

Pánský snowboard Arbor Formula Rocker

Přizpůsobivý all-mountain snowboard Arbor Formula Rocker je ideální pro začínající jezdce, kterým nabídne skvělé vlastnosti pro naučení základů a pomůže jim se vyšplhat až na profíky. Formula představuje skvělou kombinaci výkonu, technologie a dřevěného designu typického pro Arbor. Ve verzi rocker dopřeje surfový pocit z jízdy, přirozenější plutí a čistější zatáčky.

Specifikace

 • System Rocker - rocker prohnutí, které je výraznější ve středu desky. Na špičce a patě je rocker zredukovaný pro maximální výkon při vyšší rychlosti, řezání oblouků a přistání. Rocker přináší snazší zahájení oblouku, lepší plutí v prašanu a celkově plynulejší jízdu.
 • Grip Tech - sidecut přidává kontaktní body pod nohama, což zaručuje ergonomičtější způsob přilnutí ke sněhu, když je to potřeba. Zároveň formuje kontaktní body na špičce a patě pro snadnější a přirozenější oblouky.
 • Mountain-Twin -  kratší patka než špička umožňuje pocit stability a ideální výchozí bod pro progres
 • FSC Certified Highland Core - prémiové jádro, vyrobené ze směsi topolu a paulowniového dřeva pro skvělý výkon a odolnost
 • Extruded Base - extrudovaná skluznice z lehčího, uživatelsky příznivějšího materiálu
 • 360° Fully Wrapped Sidewalls - sidewally odolné proti poškození
 • Biax Glassing - tradiční sklolaminátový oplet
 • 2 × 4 10-Pack Inserts - klasické inserty pro širokou škálu nastavení postoje
 • Recycled Steel Edges - vysoce trvanlivé hrany tvoří Arbor hodnoty, jako je kvalita a udržitelnost
 • Wend Natural Wax - všechny snowboardy Arbor jsou připraveny ihned k jízdě díky vrstvě Wend Natural Wax
 • Flex 5/10

Navrhněte si snowboardový set nebo komplet podle svého gusta a napište nám na velokram@seznam.cz, rádi vám poradíme a nastavíme Vám zvýhodněnou cenu. Pokud si nevíte rady s výběrem zboží nebo potřebujete radu, prosím zavolejte nám, rádi Vám poradíme a doporučíme.

Řekněte si o lepší cenu, dostanete ji!!!

Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nám napsat. Rádi Vám pomůžeme.