ŘEKNĚTE SI O LEPŠÍ CENU, POKUD TO JEN TROCHU PŮJDE - RÁDI VÁM UDĚLÁME RADOST!!! NOVÉ JÍZDNÍ KOLO ZA INDIVIDUÁLNÍ CENU, BUDETE SPOKOJENI!!!

Snowboard ARBOR SHILOH ROCKER 23/24

Kód:
SHILOH
Dostupnost:
Skladem
16 400,- Kč
13 120,- Kč
10 843,- Kč bez 21% DPH
Individuální cenová nabídka

K tomuto produktu máte dopravu zdarma
Snowboard ARBOR SHILOH ROCKER 23/24
Doprava zdarma
Novinka
Akce -20 %
Snowboard ARBOR SHILOH ROCKER 23/24 Snowboard ARBOR SHILOH ROCKER 23/24 Snowboard ARBOR SHILOH ROCKER 23/24

V prvé řadě Vám chceme od srdce poděkovat, že jste si našli rodinnou prodejnu www.velokram.cz. Těší nás Váš zájem o špičkové produkty, které nabízíme. Pohodlně se usaďte a vybírejte, pokud byste potřebovali s čímkoliv poradit, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu od toho. KONTAKT: email. velokram@seznam.cz, tel. 774 850 515

Snowboard Arbor Shiloh Rocker

Arbor Shiloh je všestranný big mountain twin snowboard přizpůsobený pro zkušené freeridery, kteří potřebují desku schopnou rychle přenášet výkon od hrany po hranu. Ani snadné zatáčení a stabilní přistání není tomuto snowboardu cizí. Shiloh vyniká v backcountry stylu, ale skvěle drží i kdekoli v terénu, včetně jízdy mezi stromy nebo při skocích v parku.

Nové designové provedení modelu Shiloh je dílem Arbor ve spolupráci s portlandským designérem a umělcem Aaronem Jamesem Draplinem, známým svým inteligentně jednoduchým stylem.

Specifikace

 • Flex: 6/10
 • Bamboo Powerply: nejrychleji rostoucí rostlina z udržitelné produkce dodává desce sílu, odolnost a výkon
 • Sytem Rocker: rocker prohnutí, které je výraznější ve středu desky. Na špičce a patě je rocker zredukován pro maximální výkon při vyšší rychlosti, řezání oblouků a přistání. Rocker přináší snazší zahájení oblouku, lepší plutí v prašanu a celkově plynulejší jízdu.
 • FSC Certified Double Barrel II Core: Dvojité jádro ze směsi topolu a pavlovnie s bambusovými stringery procházejícími podél okrajů pro větší torzní odezvu a bezkonkurenční kontrolu desky
 • Sintered Base: skluznice z materiálu střední hustoty, který projevuje zvýšenou rychlost a trvanlivost
 • Biax Glassing: dvě biaxiální vrstvy navržené pro all-mountain ježdění inspirované parkem a streetem. Ideální platforma pro učení nových prvků.
 • 2x4 14-Pack Inserts: klasické inserty pro širokou škálu nastavení postoje
 • 360° Fully Wrapped Sidewalls: sidewally odolné vůči poškození
 • Recycled Steel Edges: Vysoce odolné recyklované hrany reprezentují Arbor hodnoty, jako je kvalita a udržitelnost
 • Wend Natural Wax: všechny snowboardy Arbor jsou připraveny ihned k jízdě díky vrstvě Wend Natural Wax
 • Bio pryskyřice: náhražka tradiční pryskyřice na bázi ropy, která neovlivňuje výkon nebo použitelnost. Složky, které vstupují do Entropy Bio Resin, jsou získávány jako vedlejší produkty nebo odpadní produkty jiných průmyslových procesů a jsou vyráběny za použití technik zelené chemie, které snižují uhlíkovou stopu materiálu až o 40 %
 • Odladěné kontaktní body špičky a paty snowboardu pro okamžité použití
 • Terén: prašan 2/5, big mountain 2/5, resort 4/5, park+street 5/5

Navrhněte si snowboardový set nebo komplet podle svého gusta a napište nám na velokram@seznam.cz, rádi vám poradíme a nastavíme Vám zvýhodněnou cenu. Pokud si nevíte rady s výběrem zboží nebo potřebujete radu, prosím zavolejte nám, rádi Vám poradíme a doporučíme.

Řekněte si o lepší cenu, dostanete ji!!!

Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nám napsat. Rádi Vám pomůžeme.