ŘEKNĚTE SI O LEPŠÍ CENU, POKUD TO JEN TROCHU PŮJDE - RÁDI VÁM UDĚLÁME RADOST!!! NOVÉ JÍZDNÍ KOLO ZA INDIVIDUÁLNÍ CENU, BUDETE SPOKOJENI!!!

Snowboard ARBOR WESTMARK ROCKER FRANK APRIL 22/23

Kód:
WESTMARK
Dostupnost:
Na dotaz
Produkt pravděpodobně bude brzy skladem, pro informaci volejte 774850515
15 590,- Kč
13 252,- Kč
10 952,- Kč bez 21% DPH
Individuální cenová nabídka

K tomuto produktu máte dopravu zdarma
Snowboard ARBOR WESTMARK ROCKER FRANK APRIL 22/23
Doprava zdarma
Akce -15 %
Snowboard ARBOR WESTMARK ROCKER FRANK APRIL 22/23 Snowboard ARBOR WESTMARK ROCKER FRANK APRIL 22/23 Snowboard ARBOR WESTMARK ROCKER FRANK APRIL 22/23 Snowboard ARBOR WESTMARK ROCKER FRANK APRIL 22/23

V prvé řadě Vám chceme od srdce poděkovat, že jste si našli rodinnou prodejnu www.velokram.cz. Těší nás Váš zájem o špičkové produkty, které nabízíme. Pohodlně se usaďte a vybírejte, pokud byste potřebovali s čímkoliv poradit, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu od toho. KONTAKT: email. velokram@seznam.cz, tel. 774 850 515

Snowboard Arbor Westmark Rocker Frank April Edition

Westmark je deska, která už má za sebou několik prestižních ocenění. Proslavila se také pod nohama jibbovy star ve snowboardingu, Franka Aprila, který je pod tímto boardem i osobně podepsán. Nejpropracovanější parkovka Westmark Rocker ti dodá neuvěřitelnou jistotu při pressování boxů a zábradlí. Zatáčí perfektně a na tvrdém povrchu drží jako přibitá díky vychytávce Grip Tech. Velký pop zase docílíš tvarovanou patkou a špičkou Bonehead.

Deska z edice Franka Aprila přichází pro sezónu 22/23 s redesignovanou špičkou a patkou, jakož i oblíbenými flip tipy pro optimální ollie a nollie provedení.

Specifikace

 • Flex: 5/10
 • System Rocker: rocker prohnutí, které je výraznější ve středu desky. Na špičce a patě je rocker zredukován pro maximální výkon při vyšší rychlosti, řezání oblouků a přistání. Rocker přináší snazší zahájení oblouku, lepší plutí v prašanu a celkově plynulejší jízdu.
 • Grip Tech: sidecut přidává kontaktní body pod nohama, což zaručuje ergonomičtější způsob přilnutí ke sněhu, když je potřeba. Zároveň formuje kontaktní body na špičce a patě pro lehčí a přirozenější oblouky.
 • Hand Dyed Ash Powerply
 • True Twin: Tvar snowboardu je dokonale symetrický pro vyváženou jízdu, jak na regular, tak na switch. Jibbing, létání i rychlá jízda, to vše s větší rovnováhou a stabilitou.
 • Flip Tips: Vyvýšení přední a zadní části snowboardu vytváří dokonalou platformu pro bezstarostné nollies a fakie ollies
 • FSC Certified Highland Core: nejprémiovější a nejvšestrannější jádro vyrobené ze směsi topolu a pavlownie (1:2) pro super výkon a odolnost
 • Biax Glassing: dvě biaxiální vrstvy navržené pro all-mountain ježdění inspirované parkem a streetem. Ideální platforma pro učení nových prvků.
 • Sintered Base: skluznice z vyváženého materiálu, který poskytuje dobrou rychlost a odolnost
 • 2×4 14-Pack Inserts: klasické inserty pro širokou škálu nastavení postoje
 • Recycled Steel Edges: vysoce odolné hrany z recyklované oceli ztělesňují dvě klíčové hodnoty společnosti Arbor: kvalitu a udržitelnost.
 • Wend Natural Wax: všechny snowboardy Arbor jsou ihned připraveny k jízdě díky vrstvě Wend Natural Wax
 • 360° Fully Wrapped Sidewalls: sidewally odolné proti poškození
 • Bio pryskyřice: původ ve vedlejších a odpadních produktech jiných průmyslových procesů. Vyrábí se s použitím ekologických chemických procesů snižujících uhlíkovou stopu materiálu až o 40 % (ve srovnání s ekvivalentem pryskyřice na bázi ropy).
 • Odladěné kontaktní body špičky a paty snowboardu pro okamžité použití
 • Terén: prašan 2/5, big mountain 2/5, resort 4/5, park+street 5/5

Navrhněte si snowboardový set nebo komplet podle svého gusta a napište nám na velokram@seznam.cz, rádi vám poradíme a nastavíme Vám zvýhodněnou cenu. Pokud si nevíte rady s výběrem zboží nebo potřebujete radu, prosím zavolejte nám, rádi Vám poradíme a doporučíme.

Řekněte si o lepší cenu, dostanete ji!!!

Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nám napsat. Rádi Vám pomůžeme.