Snowboard FLOW MERC 12/13

Kód:
6659


Tento produkt již bohužel není v naší nabídce a nelze jej objednat. Můžete se podívat na podobné produkty.
Snowboard FLOW MERC 12/13
Snowboard FLOW MERC 12/13 Snowboard FLOW MERC 12/13 Snowboard FLOW MERC 12/13 Snowboard FLOW MERC 12/13

Pánský snowboard Flow Merc

Snowboard Flow Merc je designován pro all-mountain využití a díky svým vlastnostem skvěle poslouží i úplným začátečníkům. Vykrojení EZ Dual Transitional vytváří shovívavější jízdu a elegantní, silné oblouky, tvar Directional dává prknu skutečně univerzální jízdní vlastnosti a extrudovaná základna Optix 2000 zaručuje snadnější údržbu a tím pádem víc času pro ježdění. Co víc si přát?

Technologie

  • EZ-Rock - perfektní volba pro všechny ortodoxní jibbery a jezdce, kteří požadují stabilitu. S reverzním camberem a měkkou konvexní střední částí je ideální pro jibbování a omezuje riziko kousnutí hrany. Současně přináší pořádnou porci stability a víc než poctivý pop.

Shape

  • Directional - s o něco větší špičkou než patkou, nastavitelnými zadními inserty, flexibilitou pro vyšší výkon ve směru dopředu a lepším klouzáním v prašanu, Directional prkna si poradí s jakýmkoliv terénem.

Jádro

  • TruFlex - podobně jako jádro ReFlex se TruFlex vyznačuje vysokou pevností k hmotnosti dřevěné konstrukce s využitím různých hustot topolového dřeva, unikátně tvarovaného tak, aby vám poskytlo výborné reakce na okolní terén při sjezdu.

Skleněná vlákna

  • Biaxial - jednoduchý a klasický laminátový oplet. Nejčastěji používaný způsob laminace dodává snowboardu kvalitní pop a lehký torzní flex. Díky tomu prkno lehce zatáčí a užijete si s ním spoustu zábavy na sjezdovkách i ve snowparku.

Základna

  • Optix 2000 - vysoce hustá, extrudovaná základna, která je velmi snadno udržovatelná a opravitelná. Optix 2000 je jedna z nejlépe vosk-absorbujících základen na trhu a umožní vám všechnu rychlost, kterou kdy budete potřebovat, i když zrovna nemáte navoskováno.

Sidecut

  • EZ Dual Transitional - sidecut používaný na rocker boardech. Prkno je měkké mezi vázáním a na špičce a patě s agresivnější přilnavostí v oblastech vázání. Tím umožňuje shovívavější jízdu v nerovném terénu a pevný radius pro rychlý, elegantní a silný carving.

Tuhost (1-5)

  • 3

Řekněte si o lepší cenu, dostanete ji!!!

Vytvořte si vlastní snowboardový komplet a napište nám!!!

Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nám napsat. Rádi Vám pomůžeme.


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace