Snowboard FLOW SOLITUDE 15/16

Kód:
solitude
Dostupnost:
Skladem
8 990,- Kč
7 430,- Kč bez 21% DPH
K tomuto produktu máte dopravu zdarma
Snowboard FLOW SOLITUDE 15/16
Akce

Pánský snowboard Flow Solitude

Flow Solitude je všestranné prkno libující si v prašanu, přináší vám rychlost, hbitost a přesnost. Pro maximální požitek z freeride jízdy je Solitude opatřen technologiemi jako Kush Control či All New Split a tvarem Directional.

Technologie

  • Premium Kush-Control Technology - využítí uretanu v horní vrstvě, hranách a základně k tlumení dopadů, snížení vibrací, což má za následek hladší a předvídatelnější jízdu.
  • Split Technology - nová technologie Split-Tech, díky které můžete prkno přepůlit. Patří k nejhladším a nejsilnějším snowboardům na kopci.

Prohnutí

  • Pow-cam Camber - třífázový camber s rocker prohnutím pod špičkou do prašanu. Pod nohama je tradiční camber s flat zónou mezi vázáním pro lepší přilnavost na zledovatělém povrchu a lepší plutí v prašanu.

Shape

  • Directional - o něco větší špička než patka, s nastavitelnými zadními inserty, flexibilitou pro vyšší výkon ve směru dopředu a lepším klouzáním v prašanu, Directional prkna si poradí s jakýmkoliv terénem.

Jádro

  • ReFlex - nejlehčí a nejcitlivější jádro od Flow, poskytuje vám nejlehčí dřevěnou konstrukci se zachováním pevnosti. Poskytuje reakce v místech, kde to potřebujete pro jednodušší jízdu.

Laminace

  • Quadrax Glass/Carbon-10 - orientace skleněných vláken a karbonu umožňuje přirozenější flexibilitu desky, která není dosažitelná s typickou Triax. Quadrax skleněná vlákna zvyšují celkovou pevnost, pop do špičky a patky a kontrolu při vysoké rychlosti prostřednictvím torzní stability.

Základna

  • Graphite - přidáním grafitu do sinitrované skluznice bylo docíleno větší rychlosti, odolnosti a lepší absorpce vosku. Grafit snižuje tření mezi skluznicí a sněhem.

Sidecut

  • Progressive Dual Transitional - využívá Dual Transitional hrany s měkčím poloměrem mezi nohama. Super stabilní při velkých rychlostech, navrženo tak, aby drželo na nohách a přenášelo sílu v zatáčkách.

Tuhost (1-10)

  • 7

 

Kontaktní hrana (cm) Šířka středu (mm) Délka špice (mm) Délka paty (mm)
161 122 255 220 200
164 125 259 220 200

Tabulka velikostí:

DÉLKA 158 161 164
HMOTNOST JEZDCE (kg) 61-88 68-91+ 68-91+
VÝŠKA JEZDCE (cm) 176-181 179-184 182-187

Video k produktu zde :

 

 

Řekněte si o lepší cenu, dostanete ji!!!

Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nám napsat. Rádi Vám pomůžeme.