SERVIS + PRO E-SHOP OBJEDNÁVKY VÝDEJNÍ MÍSTO OTEVŘENO, INFO NA 774850515, VYBÍREJTE KOLA S PŘEDSTIHEM, LETOS JICH MNOHO NEBUDE

Snowboard NIDECKER AIR PIPE 20/21

Kód:
AIR PIPE
Dostupnost:
Skladem
11 290,- Kč
7 903,- Kč
6 531,- Kč bez 21% DPH
K tomuto produktu máte dopravu zdarma
Snowboard NIDECKER AIR PIPE 20/21
Doprava zdarma
Novinka
Akce -30 %

V prvé řadě Vám chceme od srdce poděkovat, že jste si našli rodinnou prodejnu www.velokram.cz. Těší nás Váš zájem o špičkové produkty, které nabízíme. Pohodlně se usaďte a vybírejte, pokud byste potřebovali s čímkoliv poradit, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu od toho. KONTAKT: email. velokram@seznam.cz, tel. 774 850 515

Snowboard Nidecker Air Pipe

Navržena v roce 1990, tato deska byla prvním vpádem Nidecker do nové vlny freestyle snowboardingu počátkem devadesátých let. Díky svému specializovanému tvaru a měkčí flexi se stala jednou z nejvyhledávanějších desek na trhu. Ačkoli mělo toto šílenství svůj původ v USA, Evropa nebyla velmi pozadu. Grafika Air Pipe spustila také nový trend směrem k černým deskám, ale stále s fluoreskujícími barvami 80. let. Deska je určena pro jezdce, kteří se chtějí na horách bavit a zlepšit všechny aspekty svého ježdění.

Tvar a Profil

  • Nose Diamond & Tail Diamond
  • Radius: R7 / R8 Series - umožňuje uvolněný styl a řezání oblouků
  • Standard CamRock Profile - CamRock představuje v současnosti nejlepší kombinaci rockerů / Camber ve snowboardingu. Je ideální pro jezdce, kteří si chtějí užívat všechny aspekty snowboardingu. Je to horský profil do všech podmínek. Standard CamRock je nejlepší hybridní profil rocker / camber na dnešním trhu a profil, který si volí většina jezdců.

Technologie

  • Premium Sandwich Construction - konstrukce další úrovně zvyšuje výkon a reakci standardní Sandwich výroby. Přidání pokročilých materiálů, jako je Carbon a Kevlar dává desce více popu a zlepšuje tlumení nárazů.
  • 4 x 2/5 Inserts - tato kombinace je průmyslovým standardem. S pěti řadami inzertů oddělených 2-centimetrovými mezerami bude vyhovovat každému vázání na trhu.
  • Absorbnid topsheet - inovativní horní vrstva byla vyvinuta, aby absorbovala nechtěné vibrace a umožnila tak hladkou jízdu.
  • Dual PLUS Fiberglass - Standardní 90 ° biaxiální laminát je určen k odpouštění chyb a má předvídatelnou torzní flexi. Spolehlivý a ideální pro všechny typy terénů i jezdců.
  • Master Core jádro - výsledkem dlouhé historie značky a experimentování s materiály. Je to perfektní harmonie různé hustoty dřevin (topol, buk, smrk a paulownia), které jádro odlehčí. Vzniká tak ultra-silné, citlivé a přesto lehké jádro Master.
  • N-9000 Base - skluznice vyrobena z uhlíkových nanočástic; N-9000 má velmi hustou molekulární strukturu, což z ní činí nejrychlejší a nejtvrdší sklznicový materiál.

Výsledek obrázku pro logo nidecker

Navrhněte si snowboardový set nebo komplet podle svého gusta a napište nám na velokram@seznam.cz, rádi vám poradíme a nastavíme Vám zvýhodněnou cenu. Pokud si nevíte rady s výběrem zboží nebo potřebujete radu, prosím zavolejte nám, rádi Vám poradíme a doporučíme.

Řekněte si o lepší cenu, dostanete ji!!!

Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nám napsat. Rádi Vám pomůžeme.


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace