ŘEKNĚTE SI O LEPŠÍ CENU, POKUD TO JEN TROCHU PŮJDE - RÁDI VÁM UDĚLÁME RADOST!!! NOVÉ JÍZDNÍ KOLO ZA INDIVIDUÁLNÍ CENU, BUDETE SPOKOJENI!!!

Snowboard NIDECKER ALPHA 22/23

Kód:
ALPHA
Dostupnost:
Skladem
10 790,- Kč
8 632,- Kč
7 134,- Kč bez 21% DPH
Individuální cenová nabídka

K tomuto produktu máte dopravu zdarma
Snowboard NIDECKER ALPHA 22/23
Doprava zdarma
Akce -20 %
Snowboard NIDECKER ALPHA 22/23

V prvé řadě Vám chceme od srdce poděkovat, že jste si našli rodinnou prodejnu www.velokram.cz. Těší nás Váš zájem o špičkové produkty, které nabízíme. Pohodlně se usaďte a vybírejte, pokud byste potřebovali s čímkoliv poradit, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu od toho. KONTAKT: email. velokram@seznam.cz, tel. 774 850 515

Snowboard Nidecker Alpha

Model Alpha čerpá inspiraci v přírodě a nastavuje nový standard all-mountain plynulosti. Pluj prašanem, krájej sjezdovky nebo se proplétej mezi stromy. Všechno je to o flow a unikátní 3D tvar inspirovaný mořskými živočichy ti ho dá spoustu, skvěle pluje a jde do oblouku. Jemný zářez na zádi imituje ocas dravých ptáků, aby se tail snáz ponořil do hlubokého sněhu. Uvnitř najdeš živé NDK jádro a vrstvy karbonu pro lepší pop. Vibrace tlumí topsheet Absorbnid. Schopnost Alphy jemně přecházet mezi hranami a univerzální flex z něj dělají desku pro kreativní horské surfaře jako je Matieu Crepel.

Technologie

  • Surfy Camrock - lepší plavnost a carving při jízdě na zadní noze
  • Absorbnid Topsheet - Inovativní horní vrstva byla vyvinuta, aby absorbovala nechtěné vibrace a umožnila tak hladkou jízdu.
  • 4 × 2/6 Inserts - Se 6 řadami inzertů každé 2 cm je tato kombinace průmyslovým standardem a funguje se všemi vázáními na trhu.
  • NDK Swiss Core - dřevěné jádro z udržitelně získaného švýcarského topolu
  • N-9000 Base - Sintrovaná skluznice s přidanými uhlíkovými nanočásticemi má vysokou molekulární hustotu, takže je to nejrychlejší a nejodolnější skluznice Nidecker.
  • Pop Carbon - strategicky umístěná karbonová vlákna pro ještě reaktivnější desku, lepší pop a tuhost
  • Flex: 7/10

Doporučené délky snowboardů k velikosti boty

  UK EUR US CM
N - NARROW 1-3,5 33-36 13-6 20,5-22,5
M - MEDIUM 3,5-6,5 36-40 6-9 22,5-25,5
L - LARGE 9-10,5 40-42 9-10,5 25,5-27

Výsledek obrázku pro logo nidecker

Navrhněte si snowboardový set nebo komplet podle svého gusta a napište nám na velokram@seznam.cz, rádi vám poradíme a nastavíme Vám zvýhodněnou cenu. Pokud si nevíte rady s výběrem zboží nebo potřebujete radu, prosím zavolejte nám, rádi Vám poradíme a doporučíme.

Řekněte si o lepší cenu, dostanete ji!!!

Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nám napsat. Rádi Vám pomůžeme.