ŘEKNĚTE SI O LEPŠÍ CENU, POKUD TO JEN TROCHU PŮJDE - RÁDI VÁM UDĚLÁME RADOST!!! NOVÉ JÍZDNÍ KOLO ZA INDIVIDUÁLNÍ CENU, BUDETE SPOKOJENI!!!

Snowboard NIDECKER ALPHA 23/24

Kód:
ALPHA
Dostupnost:
Skladem
11 999,- Kč
9 599,- Kč
7 933,- Kč bez 21% DPH
Individuální cenová nabídka

K tomuto produktu máte dopravu zdarma
Snowboard NIDECKER ALPHA 23/24
Doprava zdarma
Novinka
Akce -20 %
Snowboard NIDECKER ALPHA 23/24 Snowboard NIDECKER ALPHA 23/24 Snowboard NIDECKER ALPHA 23/24 Snowboard NIDECKER ALPHA 23/24 Snowboard NIDECKER ALPHA 23/24

V prvé řadě Vám chceme od srdce poděkovat, že jste si našli rodinnou prodejnu www.velokram.cz. Těší nás Váš zájem o špičkové produkty, které nabízíme. Pohodlně se usaďte a vybírejte, pokud byste potřebovali s čímkoliv poradit, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu od toho. KONTAKT: email. velokram@seznam.cz, tel. 774 850 515

Snowboard Nidecker Alpha

Model Alpha čerpá inspiraci v přírodě a nastavuje nový standard all-mountain plynulosti. Pluj prašanem, krájej sjezdovky nebo se proplétej mezi stromy. Všechno je to o flow a unikátní 3D tvar nosu inspirovaný mořskými savci ti ho dá spoustu, skvěle pluje a jde do oblouku. Jemný zářez v obrysu tailu imituje ocas dravých ptáků, aby se snáz ponořil do hlubokého sněhu. Uvnitř najdeš živé jádro Master Core a vrstvy karbonu pro lepší pop, zatímco nežádoucí vibrace bude tlumit topsheet Absorbnid. Schopnost Alphy jemně přecházet z hrany na hranu z ní dělá v kombinaci s univerzální flexem desku pro kreativní horské surfaře jako je Matieu Crepel.

 • Určení: Prašan 4/4, Resort 3/4, Park 3/4
 • Flex: 7 (středně tuhý)

Tvar & Profil

 • Surfy Camrock - přináší skvělý pocit surfování na sněhu. Nose s dlouhým rockerem pro optimální plutí, pravidelný camber ve střední části a rocker v kratším tailu přináší ideální reaktivitu pro jízdu na zadní noze.
 • Directional shape - tento tvar je již 50 let jedním z nejoblíbenějších. Delší nose než tail dovoluje prknu excelovat v plutí prašanem, klouzání a carvingu se skvělou stabilitou v proměnlivých sněhových podmínkách.
 • Evolution Nose - 3D prohnutí nosu zaručuje skvělý pocit hladkého přechodu z hrany na hranu, díky kterému zažiješ jeden z nejpřirozenějších a nejplynulejších pocitů z jízdy.
 • Drop Out - tento tvar tailu vychází z přírodních principů, vypozorovaných u ptáků, kteří díky tvaru svého ocasu získávají ve vzduchu více kontroly. Stejně tak tomu je i na prkně při jízdě na hraně, kde ti tvar dodává mrštnost a umožňuje precizní zatáčení.

Technologie

 • Premium Sandwich Construction - Další úroveň zvyšující výkon a odezvu, přidáním pokročilých materiálů, jako je Carbon a Kevlar, je deska lepší a pohlcuje nárazy.
 • Absorbnid Topsheet - Inovativní horní vrstva byla vyvinuta, aby absorbovala nežádoucí vibrace a umožnila tak hladkou a responzivní jízdu.
 • Biax Plus Fiberglass - Standardní 90° biaxiální laminát je určen k odpouštění chyb a má předvídatelný torzní flex. Spolehlivé a ideální pro všechny typy terénů i jezdců.
 • 4 × 2/6 Inserts - Se 6 řadami inzertů každé 2 cm je tato kombinace průmyslovým standardem a funguje se všemi vázáními na trhu.
 • Master Core - Jádro, které je výsledkem dlouhé historie zkušeností v oblasti materiálů a dřevovýroby. Je to dokonalá harmonie různých dřevních hustot a odrůd (topol, buk, smrk a paulownia), což má za následek vynikající poměr mezi hmotností a výkonem a silným, mimořádně citlivým, lehkým jádrem.
 • Pop Carbon - Strategické rozmístění karbonových vláken od tailu k zadním insertům a od nosu k předním insertům pro silnější odezvu, pop a tuhost. Díky schopnosti tlumení vibrací je ideální pro agresivnější jízdu.
 • N-7000 Base - Speciální sintrovaná Nidecker skluznice, která je extrémě houževnatá a trvanlivá. Obohacena karbonovými nanočásticemi pro výjimečný glide.

Doporučené délky snowboardů k velikosti boty

  UK EUR US CM
N - NARROW 1-3,5 33-36 13-6 20,5-22,5
M - MEDIUM 3,5-6,5 36-40 6-9 22,5-25,5
L - LARGE 9-10,5 40-42 9-10,5 25,5-27

Výsledek obrázku pro logo nidecker

Navrhněte si snowboardový set nebo komplet podle svého gusta a napište nám na velokram@seznam.cz, rádi vám poradíme a nastavíme Vám zvýhodněnou cenu. Pokud si nevíte rady s výběrem zboží nebo potřebujete radu, prosím zavolejte nám, rádi Vám poradíme a doporučíme.

Řekněte si o lepší cenu, dostanete ji!!!

Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nám napsat. Rádi Vám pomůžeme.