ŘEKNĚTE SI O LEPŠÍ CENU, POKUD TO JEN TROCHU PŮJDE - RÁDI VÁM UDĚLÁME RADOST!!! NOVÉ JÍZDNÍ KOLO ZA INDIVIDUÁLNÍ CENU, BUDETE SPOKOJENI!!!

Snowboard NIDECKER BETA 22/23

Kód:
BETA
Dostupnost:
Skladem
9 990,- Kč
7 992,- Kč
6 605,- Kč bez 21% DPH
Individuální cenová nabídka

K tomuto produktu máte dopravu zdarma
Snowboard NIDECKER BETA 22/23
Doprava zdarma
Akce -20 %
Snowboard NIDECKER BETA 22/23

V prvé řadě Vám chceme od srdce poděkovat, že jste si našli rodinnou prodejnu www.velokram.cz. Těší nás Váš zájem o špičkové produkty, které nabízíme. Pohodlně se usaďte a vybírejte, pokud byste potřebovali s čímkoliv poradit, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu od toho. KONTAKT: email. velokram@seznam.cz, tel. 774 850 515

Snowboard Nidecker Beta

Sama matka příroda je zdrojem inspirace pro křivky snowboardu Nidecker Beta. Ze všech modelů Instinct Series je Beta nejvíc zaměřená na na jízdu v prašanu. Má setback, lžícovitou špičku a krátký vlaštovčí ocas, takže snadno ponoří záď a přitom udrží nose na sněhu. Výrazně směrový tvar byl navržen pro snadné proplouvání zasněženou krajinou, jako by to byla voda. Srdcem desky je jádro NDK Swiss Core doplněné karbonem a topsheetem Absorbnid. Výsledkem je perfektní rovnováha mezi ovladatelností a tlumicími schopnostmi.

Technologie

  • Surfy Camrock - lepší plavnost a carving při jízdě na zadní noze
  • Absorbnid Topsheet - Inovativní horní vrstva byla vyvinuta, aby absorbovala nechtěné vibrace a umožnila tak hladkou jízdu.
  • 4 × 2/6 Inserts - Se 6 řadami inzertů každé 2 cm je tato kombinace průmyslovým standardem a funguje se všemi vázáními na trhu.
  • NDK Swiss Core - dřevěné jádro z udržitelně získaného švýcarského topolu
  • N-9000 Base - Sintrovaná skluznice s přidanými uhlíkovými nanočásticemi má vysokou molekulární hustotu, takže je to nejrychlejší a nejodolnější skluznice Nidecker.
  • Pop Carbon - strategicky umístěná karbonová vlákna pro ještě reaktivnější desku, lepší pop a tuhost
  • Flex: 7/10

Výsledek obrázku pro logo nidecker

Navrhněte si snowboardový set nebo komplet podle svého gusta a napište nám na velokram@seznam.cz, rádi vám poradíme a nastavíme Vám zvýhodněnou cenu. Pokud si nevíte rady s výběrem zboží nebo potřebujete radu, prosím zavolejte nám, rádi Vám poradíme a doporučíme.

Řekněte si o lepší cenu, dostanete ji!!!

Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nám napsat. Rádi Vám pomůžeme.