ŘEKNĚTE SI O LEPŠÍ CENU, POKUD TO JEN TROCHU PŮJDE - RÁDI VÁM UDĚLÁME RADOST!!! NOVÉ JÍZDNÍ KOLO ZA INDIVIDUÁLNÍ CENU, BUDETE SPOKOJENI!!!

Snowboard NIDECKER BETA 23/24

Kód:
BETA
Dostupnost:
Skladem
11 999,- Kč
9 599,- Kč
7 933,- Kč bez 21% DPH
Individuální cenová nabídka

K tomuto produktu máte dopravu zdarma
Snowboard NIDECKER BETA 23/24
Doprava zdarma
Novinka
Akce -20 %
Snowboard NIDECKER BETA 23/24 Snowboard NIDECKER BETA 23/24 Snowboard NIDECKER BETA 23/24 Snowboard NIDECKER BETA 23/24 Snowboard NIDECKER BETA 23/24

V prvé řadě Vám chceme od srdce poděkovat, že jste si našli rodinnou prodejnu www.velokram.cz. Těší nás Váš zájem o špičkové produkty, které nabízíme. Pohodlně se usaďte a vybírejte, pokud byste potřebovali s čímkoliv poradit, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu od toho. KONTAKT: email. velokram@seznam.cz, tel. 774 850 515

Snowboard Nidecker Beta

Sama matka příroda je zdrojem inspirace pro křivky snowboardu Nidecker Beta. Z modelů Biomimicry Series je Beta nejvíc zaměřená na jízdu v prašanu. Má setback, lžícovitou 3D špičku a krátký swallow tail, takže snadno ponoří záď a vytvoří perfektní zdvih nosu. Společně s novým drop out zářezem v obrysu tailu získáš ještě větší mrštnost a kontrolu. Directional tvar byl navržen pro snadné proplouvání zasněženou krajinou, jako by to byla voda. Srdcem desky je jádro Master Core doplněné karbonem a topsheetem Absorbnid. Výsledkem je perfektní rovnováha mezi ovladatelností a tlumicími schopnostmi. Užij si dokonalý pocit plutí a svižnou odezvu!

 • Určení: Prašan 4/4, Resort 3/4, Park 1/4
 • Flex: 7/10

Tvar & Profil

 • Surfy Camrock Profile – přináší speciální pocit surfování na sněhu, který je vyhledáván novou freeridovou generací. S dlouhým rockerem v nosu pro optimální plutí a pravidelným camberem ve středu a zadní části, má veškerou reaktivitu, kterou potřebuješ k jízdě spolu s dostatečným setbackem a krátkým tailem.
 • Directional shape - tento tvar je již 50 let jedním z nejoblíbenějších. Delší nose než tail dovoluje prknu excelovat v plutí prašanem, klouzání a carvingu se skvělou stabilitou v proměnlivých sněhových podmínkách.
 • Evolution Nose - 3D prohnutí nosu zaručuje skvělý pocit hladkého přechodu z hrany na hranu, díky kterému zažiješ jeden z nejpřirozenějších a nejplynulejších pocitů z jízdy.
 • Drop Out - tento tvar tailu vychází z přírodních principů, vypozorovaných u ptáků, kteří díky tvaru svého ocasu získávají ve vzduchu více kontroly. Stejně tak tomu je i na prkně při jízdě na hraně, kde ti tvar dodává mrštnost a umožňuje precizní zatáčení.

Technologie

 • Premium Sandwich Construction - Do klasické sandwichové konstrukce byly přidány prémiové materiály jako karbon a kevlar, které zvyšují výkon desky, dodávají jí více popu a vylepšují tlumení nárazů.
 • Biax Plus Fiberglass - Standardní 90° biaxiální laminát je určen k odpouštění chyb a má předvídatelný torzní flex. Spolehlivé a ideální pro všechny typy terénů i jezdců.
 • Absorbnid Topsheet - Inovativní horní vrstva byla vyvinuta, aby absorbovala nežádoucí vibrace a umožnila tak hladkou a responzivní jízdu.
 • 4 × 2/6 Inserts - Se 6 řadami inzertů každé 2 cm je tato kombinace průmyslovým standardem a funguje se všemi vázáními na trhu.
 • Master Core - Jádro, které je výsledkem dlouhé historie zkušeností v oblasti materiálů a dřevovýroby. Je to dokonalá harmonie různých dřevních hustot a odrůd (topol, buk, smrk a paulownia), což má za následek vynikající poměr mezi hmotností a výkonem a silným, mimořádně citlivým, lehkým jádrem.
 • N-7000 Base - Speciální sintrovaná Nidecker skluznice, která je extrémě houževnatá a trvanlivá. Obohacena karbonovými nanočásticemi pro výjimečný glide.
 • Pop Carbon - Strategické rozmístění karbonových vláken od tailu k zadním insertům a od nosu k předním insertům pro silnější odezvu, pop a tuhost. Díky schopnosti tlumení vibrací je ideální pro agresivnější jízdu.

Výsledek obrázku pro logo nidecker

Navrhněte si snowboardový set nebo komplet podle svého gusta a napište nám na velokram@seznam.cz, rádi vám poradíme a nastavíme Vám zvýhodněnou cenu. Pokud si nevíte rady s výběrem zboží nebo potřebujete radu, prosím zavolejte nám, rádi Vám poradíme a doporučíme.

Řekněte si o lepší cenu, dostanete ji!!!

Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nám napsat. Rádi Vám pomůžeme.