ŘEKNĚTE SI O LEPŠÍ CENU, POKUD TO JEN TROCHU PŮJDE - RÁDI VÁM UDĚLÁME RADOST!!! SESTAVTE SI SVŮJ SNOWBOARDOVÝ KOMPLET! POMŮŽEME VÁM!

Snowboard NIDECKER BETA APX 23/24

Kód:
BETA APX
Dostupnost:
Skladem
13 199,- Kč
10 559,- Kč
8 727,- Kč bez 21% DPH
Individuální cenová nabídka

K tomuto produktu máte dopravu zdarma
Snowboard NIDECKER BETA APX 23/24
Doprava zdarma
Novinka
Akce -20 %
Snowboard NIDECKER BETA APX 23/24 Snowboard NIDECKER BETA APX 23/24 Snowboard NIDECKER BETA APX 23/24 Snowboard NIDECKER BETA APX 23/24 Snowboard NIDECKER BETA APX 23/24

V prvé řadě Vám chceme od srdce poděkovat, že jste si našli rodinnou prodejnu www.velokram.cz. Těší nás Váš zájem o špičkové produkty, které nabízíme. Pohodlně se usaďte a vybírejte, pokud byste potřebovali s čímkoliv poradit, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu od toho. KONTAKT: email. velokram@seznam.cz, tel. 774 850 515

Snowboard Nidecker Beta APX

Organická silueta modelu Beta je ve verzi APX obohacena o ty nejlepší materiály, které dotváří ultimátní střelu do backcountry. Tvar tipu i tailu vychází z přírodních principů, které vídáme u zvířat, jež se dokonale adaptovaly do svého přirozeného prostředí. A právě proto se i tahle deska bude nejlépe cítit v divočině.

Objem prkna byl přesunut směrem k nosu, takže získalo ještě lepší vlastnosti pro surfování v prašanu. Triaxiální laminace podporuje responzivitu a zakončena je v konstrukci Nidactive, která celý povrch dokonale sjednocuje a činí desku odolnější a reaktivnější. Živé jádro podporují karbonové výztuhy, které redukují vibrace při vysokých rychlostech. A piš si za uši, že se skluznicí N-9000 vskutku rychle pojedeš. Pokud miluješ objevování nových míst, dobrodružství a dokonale dynamický pohyb, Beta APX bude tvým splněným snem.

 • Určení: Prašan 4/4, Resort 4/4, Park 3/4
 • Flex: 8/10 (střední tuhost)

Tvar & Profil

 • Surfy Camrock Profile – přináší speciální pocit surfování na sněhu, který je vyhledáván novou freeridovou generací. S dlouhým rockerem v nosu pro optimální plutí a pravidelným camberem ve středu a zadní části, má veškerou reaktivitu, kterou potřebuješ k jízdě spolu s dostatečným setbackem a krátkým tailem.
 • Directional shape - tento tvar je již 50 let jedním z nejoblíbenějších. Delší nose než tail dovoluje prknu excelovat v plutí prašanem, klouzání a carvingu se skvělou stabilitou v proměnlivých sněhových podmínkách.
 • Evolution Nose - 3D prohnutí nosu zaručuje skvělý pocit hladkého přechodu z hrany na hranu, díky kterému zažiješ jeden z nejpřirozenějších a nejplynulejších pocitů z jízdy.
 • Drop Out - tento tvar tailu vychází z přírodních principů, vypozorovaných u ptáků, kteří díky tvaru svého ocasu získávají ve vzduchu více kontroly. Stejně tak tomu je i na prkně při jízdě na hraně, kde ti tvar dodává mrštnost a umožňuje precizní zatáčení.

Specifikace

 • Pop Carbon Plus - dvojnásobné množství Pop Carbonu, který je umístěn na obou stranách jádra a vede od tipu k tailu, což vytváří dvojnásobné množství popu a živosti.
 • Skluznice N-9000 - díky karbonovým nanočásticím má skluznice hustou strukturu, což ji činí tou nejrychlejší a nejodolnější od Nideckeru.
 • Nidactive Sandwich Construction - Nová konstrukce vychází z dlouhodobého výzkumu a bohatých zkušeností. Spočívá v přesnost sestavení různých vrstev materiálu, měřené na desetiny milimetrů. Přední a zadní část je kryta cap konstrukcí, zatímco střední část má 2mm sidewall pro maximum přenosu energie.
 • Triax Plus Fiberglass - Výsledkem rozsáhlého testování je triaxiální laminace pod úhlem 45° k prknu. V kombinaci se skelnými vlákny různé hustoty je dosaženo konzistentního torzního flexu, silnějšího popu a lepší odezvy v každém oblouku.
 • Absorbnid Topsheet - Inovativní horní vrstva byla vyvinuta, aby absorbovala nežádoucí vibrace a umožnila tak hladkou a responzivní jízdu.
 • NDK Swiss Core - dřevěné jádro ze zdrojů s nejvyšší certifikací pro udržitelnou těžbu dřeva.
 • 4/2-6 Inserts - Se 6 řadami inzertů každé 2 cm je tato kombinace průmyslovým standardem a funguje se všemi vázáními na trhu.

Výsledek obrázku pro logo nidecker

Navrhněte si snowboardový set nebo komplet podle svého gusta a napište nám na velokram@seznam.cz, rádi vám poradíme a nastavíme Vám zvýhodněnou cenu. Pokud si nevíte rady s výběrem zboží nebo potřebujete radu, prosím zavolejte nám, rádi Vám poradíme a doporučíme.

Řekněte si o lepší cenu, dostanete ji!!!

Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nám napsat. Rádi Vám pomůžeme.