ŘEKNĚTE SI O LEPŠÍ CENU, POKUD TO JEN TROCHU PŮJDE - RÁDI VÁM UDĚLÁME RADOST!!! NOVÉ JÍZDNÍ KOLO ZA INDIVIDUÁLNÍ CENU, BUDETE SPOKOJENI!!!

Snowboard NIDECKER GAMMA 23/24

Kód:
GAMMA
Dostupnost:
Skladem
11 999,- Kč
9 599,- Kč
7 933,- Kč bez 21% DPH
Individuální cenová nabídka

K tomuto produktu máte dopravu zdarma
Snowboard NIDECKER GAMMA 23/24
Doprava zdarma
Novinka
Akce -20 %
Snowboard NIDECKER GAMMA 23/24 Snowboard NIDECKER GAMMA 23/24 Snowboard NIDECKER GAMMA 23/24 Snowboard NIDECKER GAMMA 23/24 Snowboard NIDECKER GAMMA 23/24

V prvé řadě Vám chceme od srdce poděkovat, že jste si našli rodinnou prodejnu www.velokram.cz. Těší nás Váš zájem o špičkové produkty, které nabízíme. Pohodlně se usaďte a vybírejte, pokud byste potřebovali s čímkoliv poradit, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu od toho. KONTAKT: email. velokram@seznam.cz, tel. 774 850 515

Snowboard Nidecker Gamma

Série Biomimicry se vyvíjí. Gamma je nejnovějším produktem posedlosti inženýrů Nideckeru studovat svět přírody a hledat nové způsoby, jak zlepšit snowboarding. A s tímto zcela jedinečně vypadajícím prknem se opět překonali.

Použili asymetrii k vytvoření větší přilnavosti, podobně jako vysokohorská zvířata používají mírně posunuté tlapky pro elegantní zvládnutí hřebenů horského terénu. Zatímco Gamma je skutečným twinem od nosu po tail, hrany pod patou a špičkou mají rozdílný tvar. To způsobuje nerovnoměrnost v přesnosti otáčení na každé hraně. Patní strana sidecutu je výrazně těsnější než špičková, což znamená, že je mnohem jednodušší udržet kontrolu během frontových oblouků a carvování. Platí to v obou směrech – skvělá zpráva pro jezdce, kteří rádi jezdí switch.

Twin shape je klíčem k záměrům desky Gamma: deska je vytvořena pro ty, kteří neodolají trikům na jakémkoli přírodním prvku, který jim stojí v cestě. Je to radost zkoušet side-hity u sjezdovky, nebo dělat freestylové manévry v měkké sněhové kaši či hlubokého prašanu. Pokud tě přírodní terény inspirují k trikům, tato deska je pro tebe ta pravá.

S tímto záměrem použili Evolution Spoon Nose z modelů Alpha a Beta, ale poprvé stejný 3D tvar s pocitem pohybu od hrany k hraně umístili i na tail. To vytváří stejné plynulé zatáčky a vznášení se vpředu, ale zároveň přináší volnější jízdu na rovině, která doplňuje přesnost na hraně. V kombinaci s časem ověřeným profilem camrock, jádrem Master Core, karbonovým jádrem POP a skluznicí N-7000 je to deska, se kterou budeš mít kopec zábavy a dovolí ti být kreativní, ať jsi kdekoli na horách.

 • Určení: Prašan 3/4, Resort 3/4, Park 4/4
 • Flex: středně měkký 2/4

Tvar & Profil

 • Surfy Camrock Profile – přináší speciální pocit surfování na sněhu, který je vyhledáván novou freeridovou generací. S dlouhým rockerem v nose pro optimální plavání a pravidelným camberem ve středu a zádi, má veškerou reaktivitu, kterou potřebuješ k jízdě spolu s dostatečným setbackem a krátkým tailem.
 • Asym Twin - Jedinečně tvarovaný slzovitý nose a tail pro jedinečný 3D zážitek z jízdy.
 • Evolution Nose – 3D prohnutí nosu zaručuje skvělý pocit hladkého přechodu z hrany na hranu, díky kterému zažiješ jeden z nejpřirozenějších a nejplynulejších pocitů z jízdy.
 • Drop Out - tento tvar tailu vychází z přírodních principů, vypozorovaných u ptáků, kteří díky tvaru svého ocasu získávají ve vzduchu více kontroly. Stejně tak tomu je i na prkně při jízdě na hraně, kde ti tvar dodává mrštnost a umožňuje precizní zatáčení.

Technologie

 • Premium Sandwich Construction - Do klasické sandwichové konstrukce byly přidány prémiové materiály jako karbon a kevlar, které zvyšují výkon desky, dodávají jí více popu a vylepšují tlumení nárazů.
 • Biax Plus Fiberglass - Standardní 90° biaxiální laminát je určen k odpouštění chyb a má předvídatelný torzní flex. Spolehlivé a ideální pro všechny typy terénů i jezdce.
 • Absorbnid Topsheet - Inovativní horní vrstva byla vyvinuta, aby absorbovala nežádoucí vibrace a umožnila tak hladkou a responzivní jízdu.
 • 4 × 2/6 Inserts - Se 6 řadami insertů každé 2 cm je tato kombinace průmyslovým standardem a funguje se všemi vázáními na trhu.
 • Master Core - Jádro, které je výsledkem dlouhé historie zkušeností v oblasti materiálů a dřevovýroby. Je to dokonalá harmonie různých dřevních hustot a odrůd (topol, buk, smrk a paulownia), což má za následek vynikající poměr mezi hmotností a výkonem a silným, mimořádně citlivým, lehkým jádrem.
 • N-7000 Base - Speciální sintrovaná Nidecker skluznice, která je extrémně houževnatá a trvanlivá. Obohacená karbonovými nanočásticemi pro výjimečný glide.
 • Pop Carbon - Strategické rozmístění karbonových vláken od tailu k zadním insertům a od nosu k předním inzertům pro silnější odezvu, pop a tuhost. Díky schopnosti tlumení vibrací je ideální pro agresivnější jízdu.

Koneckonců, to je to, co dělá Gammu Gammou: kreativní tvar, stvořený pro kreativní jezdce.

Výsledek obrázku pro logo nidecker

Navrhněte si snowboardový set nebo komplet podle svého gusta a napište nám na velokram@seznam.cz, rádi vám poradíme a nastavíme Vám zvýhodněnou cenu. Pokud si nevíte rady s výběrem zboží nebo potřebujete radu, prosím zavolejte nám, rádi Vám poradíme a doporučíme.

Řekněte si o lepší cenu, dostanete ji!!!

Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nám napsat. Rádi Vám pomůžeme.