SEZONA JE V PLNÉM PROUDU, INFO NA 774850515, VYUŽIJTE MOŽNOSTI ZAKOUPIT JÍZDNÍ KOLA - TENTO TÝDEN 10% SLEVA NA e-BIKE MODELY 2022

Snowboard NIDECKER LIBERTY 20/21

Kód:
LIBERTY
Dostupnost:
Skladem
13 790,- Kč
9 653,- Kč
7 978,- Kč bez 21% DPH
K tomuto produktu máte dopravu zdarma
Snowboard NIDECKER LIBERTY 20/21
Doprava zdarma
Novinka
Akce -30 %

V prvé řadě Vám chceme od srdce poděkovat, že jste si našli rodinnou prodejnu www.velokram.cz. Těší nás Váš zájem o špičkové produkty, které nabízíme. Pohodlně se usaďte a vybírejte, pokud byste potřebovali s čímkoliv poradit, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu od toho. KONTAKT: email. velokram@seznam.cz, tel. 774 850 515

Snowboard Nidecker Liberty

Nidecker Liberty je prkno s velkou historií. Stejná grafika jako má Liberty se na prkně objevila poprvé v roce 1986. O rok později se pak Liberty stalo prvním prknem, které sjelo z vrcholku Mont Blancu až dolů.

Tato re-edice má tvar Mellow. Ve svých počátcích byl tento sport o surfování na sněhu a Liberty je poctou těmto kořenům snowboardingu založených na "surfování na sněhu". Je to nepochybně jedna z nejlepších freeridových desek, které Nidecker kdy vytvořil. Kombinace klasických kontur a špičkových materiálů přináší fantastický pocit z plynulého stylového zatáčení v prašanu, ale i na pěkně upravených cestách, dokonce i v mokrém sněhu na konci sezóny. Liberty je speciálně navržený na rozbití nerovného terénu a je připraven tvořit si cestičky mezi stromy.

Tvar & Profil

  • Round Pic Nose - speciálně vytvořený pro Mellow, freeridovou desku od Nidecker, která vám dává pocit surfování. Tentokrát zde rozšířili přechod z kontaktních bodů do nose, aby tak snížili celkovou velikost desky a poskytli extra float.
  • Fish Tail
  • R7 Series - krátký 7 metrový rádius, smíchaný s pevnějším ohybem, je ideální pro řezání ostrých oblouků.
  • Surfy Camrock Profile - přináší speciální pocit surfování na sněhu, který je vyhledáván novou freeride generací. S dlouhým rockerem v nose pro optimální plutí a pravidelný camber přes střed a zadní část, má veškerou reaktivitu, kterou potřebujete na jízdu s množstvím překážek.

Technologie

  • Premium Sandwich Construction - konstrukce další úrovně zvyšuje výkon a reakci standardní Sandwich výroby. Přidáním pokročilých materiálů, jako je karbon a kevlar, dodávají desce více popu a zlepšují tlumení nárazů.
  • 4 × 2/6 Inserts - se 6 řadami inzertů každé 2 cm vám tato kombinace inzertů umožňuje nastavit váš postoj na optimální pozici a pracuje se všemi vázáními na trhu.
  • Absorbnid Topsheet - inovativní horní vrstva byla vyvinuta, aby absorbovala nechtěné vibrace a umožnila tak hladkou jízdu.
  • Dual PLUS Fiberglass - Standardní 90° biaxiální laminát je určen k odpouštění chyb a má předvídatelný torzní flex. Spolehlivý a ideální pro všechny typy terénů i jezdců.
  • Master Core - je výsledkem dlouhé historie zkušeností v oblasti materiálů a dřevovýroby. Je to dokonalá harmonie různých hustot a odrůd (topol, buk, smrk a paulownia), což má za následek vynikající poměr mezi hmotností a výkonem a silným, mimořádně citlivým, lehkým jádrem.
  • N-9000 Base - skluznice vyrobená z uhlíkových nanočástic, N-9000 má velmi hustou molekulární strukturu, což z ní činí nejrychlejší a nejtvrdší skluznicový materiál.

Výsledek obrázku pro logo nidecker

Navrhněte si snowboardový set nebo komplet podle svého gusta a napište nám na velokram@seznam.cz, rádi vám poradíme a nastavíme Vám zvýhodněnou cenu. Pokud si nevíte rady s výběrem zboží nebo potřebujete radu, prosím zavolejte nám, rádi Vám poradíme a doporučíme.

Řekněte si o lepší cenu, dostanete ji!!!

Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nám napsat. Rádi Vám pomůžeme.