ŘEKNĚTE SI O LEPŠÍ CENU, POKUD TO JEN TROCHU PŮJDE - RÁDI VÁM UDĚLÁME RADOST!!! NOVÉ JÍZDNÍ KOLO ZA INDIVIDUÁLNÍ CENU, BUDETE SPOKOJENI!!!

Snowboard NIDECKER LIP STICK 20/21

Kód:
LIP STICK
Dostupnost:
Skladem
12 490,- Kč
8 743,- Kč
7 226,- Kč bez 21% DPH
Individuální cenová nabídka

K tomuto produktu máte dopravu zdarma
Snowboard NIDECKER LIP STICK 20/21
Doprava zdarma
Akce -30 %

V prvé řadě Vám chceme od srdce poděkovat, že jste si našli rodinnou prodejnu www.velokram.cz. Těší nás Váš zájem o špičkové produkty, které nabízíme. Pohodlně se usaďte a vybírejte, pokud byste potřebovali s čímkoliv poradit, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu od toho. KONTAKT: email. velokram@seznam.cz, tel. 774 850 515

Snowboard Nidecker Lip Stick

Původní Lip Stick se neúmyslně stal manifestem první generace all-mountain snowboardů. Znamenal obrovskou změnu tvaru mezi deskami s velkých set-back a těmi, které byly více centrované s výraznějším tailem, aby tak bylo snazší jezdit na switch. Jeho grafiku tvořila fluoreskná šachovnice, která byla ve druhé polovině 80. let velmi populární. Tato re-edice se tvarem inspiruje deskou Escape. Zkrátka perfektní deska na celodenní řádění na horách.

Tvar & Profil

  • Round Square Nose & Round Flat Tail
  • Radius: R8 Series
  • Positive Camber Profile - je základem pro výkonné snowboardy, jeho mimořádná přilnavost a silná odezva z něj dělají výchozí volbu pro jezdce hledající optimální výkon při carvingu. Tajemství pokročilé klenby spočívá v přidání 8 až 10 cm plochých přechodů na kontaktních místech, která přinášejí dokonalou přesnost, držení okrajů a stabilitu.

Technologie

  • Premium Sandwich Construction - další level v konstrukci přidává na síle a odezvě. Přidáno materiály jako karbon a kevlar mohou desce zajistit více popu a tlumení nárazů.
  • 4 × 2/5 Inserts - tato kombinace je průmyslovým standardem. S pěti řadami inzertů oddělených 2-centimetrovými mezerami bude vyhovovat každému vázání na trhu.
  • Absorbnid topsheet - inovativní horní vrstva byla vyvinuta, aby absorbovala nechtěné vibrace a umožnila tak hladkou jízdu.
  • Dual PLUS Fiberglass - Standardní 90 ° biaxiální laminát je určen k odpouštění chyb a má předvídatelnou torzní flexi. Spolehlivý a ideální pro všechny typy terénů i jezdců.
  • Master Core jádro - výsledkem dlouhé historie značky a experimentování s materiály. Je to perfektní harmonie různé hustoty dřevin (topol, buk, smrk a paulownia), které jádro odlehčí. Vzniká tak ultra-silné, citlivé a přesto lehké jádro Master.
  • N-9000 Base - skluznice vyrobena z uhlíkových nanočástic; N-9000 má velmi hustou molekulární strukturu, což z ní činí nejrychlejší a nejtvrdší sklznicový materiál.

Výsledek obrázku pro logo nidecker

Navrhněte si snowboardový set nebo komplet podle svého gusta a napište nám na velokram@seznam.cz, rádi vám poradíme a nastavíme Vám zvýhodněnou cenu. Pokud si nevíte rady s výběrem zboží nebo potřebujete radu, prosím zavolejte nám, rádi Vám poradíme a doporučíme.

Řekněte si o lepší cenu, dostanete ji!!!

Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nám napsat. Rádi Vám pomůžeme.