ŘEKNĚTE SI O LEPŠÍ CENU, POKUD TO JEN TROCHU PŮJDE - RÁDI VÁM UDĚLÁME RADOST!!! JÍZDNÍ KOLA 2021 + 2022, SNOWBOARDOVÉ VYBAVENÍ!!!

Snowboard NIDECKER MEGALIGHT 19/20

Kód:
MEGALIGHT
Produkt pravděpodobně bude brzy skladem, pro informaci volejte 774850515


Tento produkt již bohužel není v naší nabídce a nelze jej objednat. Můžete se podívat na podobné produkty.
Snowboard NIDECKER MEGALIGHT 19/20
Doprava zdarma
Akce -30 %

V prvé řadě Vám chceme od srdce poděkovat, že jste si našli rodinnou prodejnu www.velokram.cz. Těší nás Váš zájem o špičkové produkty, které nabízíme. Pohodlně se usaďte a vybírejte, pokud byste potřebovali s čímkoliv poradit, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu od toho. KONTAKT: email. velokram@seznam.cz, tel. 774 850 515

Snowboard Nidecker Megalight

Snowboard Megalight od Nidecker je ideální na strmé a hluboké freeride jízdy. Čtvrtá generace modelu Megalight redefinuje vysoce kvalitní konstrukci technikami a hodnotami při výrobě špičkových snowboardů, které vytvořily pověst společnosti Nidecker. Využívá stejné obrysy a systém N-Tech 2.0 jako model Ultralight, ale Megalight je navíc dobře přizpůsoben pro řádění ve strmém terénu a hlubokém prašanu, ale i pro carving na svazích pokrytých pevnou vrstvou sněhu.

Tvar & Profil

  • Round Diamond
  • Radius 6m / 7m - ideální na řezání ostrých oblouků.
  • Freeride Camrock Profile - nabízí vše, co potřebujete ke zvládnutí těžších backcountry sjezdů. Delší rocker a nose, klenba pod nohama a redukovaný rocker v tail vytvářejí manévrovatelnou desku dodávající sebevědomí a s plutím, které skutečně posouvá hranice freeridingu

Technologie

  • N-Tech Construction - leta výzkumu a vývoje přinesly technologii N-Tech, což je jedinečná konstrukční metoda, o které se domníváme, že představuje budoucnost výroby snowboardingu. Je to kombinace Sandwich a Cap konstrukcí s Freeflex 2.0 v nose a tail a speciální 3D torzní konstrukcí mezi nohama, přinášející opravdu trojrozměrný zážitek z jízdy, který nově definuje význam výkonnostního snowboardingu.
  • 4 × 2/6 + 1 Inserts - tato kombinace inzertů umožňuje nastavit postoj na optimální pozici a pracuje se všemi vazbami na trhu.
  • Absorbnid Topsheets - inovativní horní vrstva byla vyvinuta, aby absorbovala nechtěné vibrace a umožnila tak hladkou jízdu.
  • Triax PLUS Fiberglass - výsledky rozsáhlého testování s Nidecker jezdci a inženýry je triax laminát orientován na 35° k desce a obsahuje různé hustoty skla. To poskytuje konzistentní torzní flex, lepší pop a větší reaktivitu na každém kroku.
  • Lightcore - nejlehčí jádro - se 3 různými druhy dřeva; je perfektní kombinací paulownia pro lehkost, topolu pro pop a citlivost a  bukových svazků podél okrajů pro zvýšení trvanlivosti jádra, popu a ochrany před okrajovými nárazy.
  • N-9000 Base - skluznice vyrobená z uhlíkových nanočástic; N-9000 má velmi hustou molekulární strukturu, což z ní činí nejrychlejší a nejtvrdší skluznicový materiál.

Výsledek obrázku pro logo nidecker

Navrhněte si snowboardový set nebo komplet podle svého gusta a napište nám na velokram@seznam.cz, rádi vám poradíme a nastavíme Vám zvýhodněnou cenu. Pokud si nevíte rady s výběrem zboží nebo potřebujete radu, prosím zavolejte nám, rádi Vám poradíme a doporučíme.

 

Řekněte si o lepší cenu, dostanete ji!!!

Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nám napsat. Rádi Vám pomůžeme.