ŘEKNĚTE SI O LEPŠÍ CENU, POKUD TO JEN TROCHU PŮJDE - RÁDI VÁM UDĚLÁME RADOST!!! NOVÉ JÍZDNÍ KOLO ZA INDIVIDUÁLNÍ CENU, BUDETE SPOKOJENI!!!

Snowboard NIDECKER MELLOW 23/24

Kód:
MELLOW
Dostupnost:
Skladem
11 999,- Kč
9 599,- Kč
7 933,- Kč bez 21% DPH
Individuální cenová nabídka

K tomuto produktu máte dopravu zdarma
Snowboard NIDECKER MELLOW 23/24
Doprava zdarma
Novinka
Akce -20 %
Snowboard NIDECKER MELLOW 23/24

V prvé řadě Vám chceme od srdce poděkovat, že jste si našli rodinnou prodejnu www.velokram.cz. Těší nás Váš zájem o špičkové produkty, které nabízíme. Pohodlně se usaďte a vybírejte, pokud byste potřebovali s čímkoliv poradit, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu od toho. KONTAKT: email. velokram@seznam.cz, tel. 774 850 515

Snowboard Nidecker Mellow

Freeridová deska Mellow značky Nidecker je ideální pro tratě mezi stromy a divoký terén. V Nideckeru znají historii snowboardingu víc než dost. V počátcích tohoto sportu bylo totiž vše pouze o surfování na sněhu a Mellow ctí tyto surfovací kořeny.

Model Mellow je bezpochyby jednou z nejlepších freeridových desek, kterou Nidecker kdy vytvořil. Směs klasických obrysů a kvalitních materiálů zajišťuje ten fantastický pocit, který máš při hladkých obloucích v prašanu, na pěkných upravených svazích, ba dokonce i v měkkém sněhu na konci sezóny. Je speciálně navržena pro nerovnoměrný terén a kličkování mezi stromy.

 • Flex: středně tuhý 3/4
 • Určení: Resort 4/4, Prašan 4/4, Park 1/4
 • Carving Machine: označení, které tě varuje před tím, že toto prkno je vysoce výkonným carvingovým strojem. Naskoč a pociť jeho sílu!

Tvar & Profil

 • Diamond Pow Nose – speciálně vyvinutá technologie pro Mellow, freeridové prkno, které ti dává pocit surfování. Nidecker zde rozšířil přechod z kontaktních bodů do nosu, aby tak snížil celkovou velikost prkna a poskytl extra float.
 • Fish Tail - je charakteristickým znakem Nidecker snowboardů zaměřených na surfování. Jelikož je speciálně navržen tak, aby se tail v hlubokém sněhu ponořil, byla zkrácena celková délka desky. Snížený odpor má za následek celkově mnohem hladší jízdu.
 • R7 /R8 Series - krátký 7 metrový rádius, smíchaný s pevnějším ohybem, je ideální pro řezání ostrých oblouků.
 • Surfy Camrock Profile – přináší speciální pocit surfování na sněhu, který je vyhledáván novou freeridovou generací. S dlouhým rockerem v nosu pro optimální plutí a pravidelný camber ve středu a zadní části, má veškerou reaktivitu, kterou potřebuješ k jízdě se spoustou překážek.

Technologie

 • Premium Sandwich Construction – konstrukce prémiové úrovně zesiluje výkon a odezvu sandardní Sandwich výroby. Přidáním pokročilých materiálů, jako je karbon a kevlar, získává prkno více popu a zlepšují tlumení nárazů.
 • 4 × 2/6 Inserts - tato kombinace inzertů umožňuje nastavit tvůj postoj na optimální pozici a funguje se všemi vázáními na trhu.
 • Wood Veneer - svrchní vrstva dýhového dřeva poskytuje dodatečnou citlivost a je nejpřirozenějším způsobem, jak nalézt nejlepší rovnováhu mezi absorpcí a popem.
 • Triax Plus Fiberglass - výsledkem rozsáhlého testování s Nidecker jezdci a inženýry je triaxiální laminát orientovaný pod úhlem 45° k prknu, obsahující skelné vlákno o různé hustotě. To zajišťuje konzistentní torzní flex, lepší pop a větší reaktivitu v každém oblouku.
 • Master Core - je výsledkem dlouhé historie zkušeností v oblasti materiálů a dřevovýroby. Tato dokonalá harmonie různých hustot a odrůd (topol, buk, smrk a paulownia) poskytuje vynikající poměr mezi hmotností, výkonem a silným, mimořádně citlivým, lehkým jádrem.
 • N-7000 Base - vyvinutá výhradně pro Nidecker, N-7000 je mimořádně houževnatá, sintrovaná skluznice s přidanými uhlíkovými nanočásticemi, které poskytují výjimečný skluz.
 • Pop Carbon - strategicky umístěná karbonová vlákna pro ještě reaktivnější prkno, lepší pop a tuhost, což jsou vlastnosti, které oceníš při agresivnější jízdě.
 • Matný povrch snowboardu

Výsledek obrázku pro logo nidecker

Navrhněte si snowboardový set nebo komplet podle svého gusta a napište nám na velokram@seznam.cz, rádi vám poradíme a nastavíme Vám zvýhodněnou cenu. Pokud si nevíte rady s výběrem zboží nebo potřebujete radu, prosím zavolejte nám, rádi Vám poradíme a doporučíme.

Řekněte si o lepší cenu, dostanete ji!!!

Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nám napsat. Rádi Vám pomůžeme.