PŘIPRAVUJEME SE NA ZIMU, INFO NA 774850515, VYUŽIJTE MOŽNOSTI ZAKOUPIT SNOWBOARDOVÉ VYBAVENÍ S VÝRAZNOU SLEVOU

Snowboard NIDECKER MICRON MAGIC 21/22

Kód:
MICRON MAGIC
Dostupnost:
Skladem
4 990,- Kč
3 992,- Kč
3 299,- Kč bez 21% DPH
Doprava zdarma při nákupu nad 5000 Kč
Snowboard NIDECKER MICRON MAGIC 21/22
Novinka
Akce -20 %
Snowboard NIDECKER MICRON MAGIC 21/22 Snowboard NIDECKER MICRON MAGIC 21/22 Snowboard NIDECKER MICRON MAGIC 21/22 Snowboard NIDECKER MICRON MAGIC 21/22

V prvé řadě Vám chceme od srdce poděkovat, že jste si našli rodinnou prodejnu www.velokram.cz. Těší nás Váš zájem o špičkové produkty, které nabízíme. Pohodlně se usaďte a vybírejte, pokud byste potřebovali s čímkoliv poradit, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu od toho. KONTAKT: email. velokram@seznam.cz, tel. 774 850 515

Dětský snowboard Nidecker Micron Magic

Micron Magic je deska, kterou Nidecker navrhl speciálně pro děti, které se teprve učí jezdit a mají potenciál se rychle posouvat vpřed. Je to twin tip se správným množstvím popu, nejvhodnějším pro učení otáček a při prvních skocích. Jemnost snowboardu zajistí mladým rostoucím tělům snadné ovládání a pohodlné ježdění. 

Tvar & Profil

  • Round Nose - pro jednoduchou a plynulou jízdu, tento klasický snowboardový tvar vydržel zkoušku času.
  • Round Tail
  • Freestyle Camrock Profile - CamRock představuje v současnosti nejlepší kombinaci rockeru / camberu ve snowboardingu. Je ideální pro jezdce, kteří si chtějí užívat všechny aspekty snowboardingu.

Technologie

  • Classic Sandwich Construction - standardní konstrukce, je vrcholem řady pro většinu ostatních značek. Nidecker osvědčené, vysoce kvalitní materiály jim umožňují vyrábět skvělé výkonné desky.
  • 4 × 4/3 Inserts  tyto základní inserty jsou prvním krokem k nalezení optimálního postoje, když se snowboardingem teprve začínáte, deska dává velkou možnost volby stance.
  • Absorbnid Topsheet - inovativní horní vrstva byla vyvinuta, aby absorbovala nechtěné vibrace a umožnila tak hladkou jízdu.
  • Dual PLUS Standard - standardní 90° biaxiální laminát je určen k odpouštění chyb a má předvídatelný torzní flex. Spolehlivý a ideální pro všechny typy terénů i jezdců.
  • Full Wood Core - standardní topolové jádro s bukovými výztužemi. Buk v nose a tail zvyšuje pop, tuhost a torzování. Pokud se vám líbí důsledná jízda s množstvím energie, toto je jádro pro vás.
  • N-5000 Base - univerzální skluznice. Je navržena tak, aby absorbovala vosk a udržela si ho déle. Mimořádně odolná, tato skluznice vás dostane kdekoliv.

Výsledek obrázku pro logo nidecker

Navrhněte si snowboardový set nebo komplet podle svého gusta a napište nám na velokram@seznam.cz, rádi vám poradíme a nastavíme Vám zvýhodněnou cenu. Pokud si nevíte rady s výběrem zboží nebo potřebujete radu, prosím zavolejte nám, rádi Vám poradíme a doporučíme.

Řekněte si o lepší cenu, dostanete ji!!!

Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nám napsat. Rádi Vám pomůžeme.


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace