ŘEKNĚTE SI O LEPŠÍ CENU, POKUD TO JEN TROCHU PŮJDE - RÁDI VÁM UDĚLÁME RADOST!!! NOVÉ JÍZDNÍ KOLO ZA INDIVIDUÁLNÍ CENU, BUDETE SPOKOJENI!!!

Snowboard NIDECKER MICRON MAGIC 23/24

Kód:
MICRON MAGIC
Dostupnost:
Skladem
5 519,- Kč
4 415,- Kč
3 649,- Kč bez 21% DPH
Individuální cenová nabídka

Doprava zdarma při nákupu nad 5000 Kč
Snowboard NIDECKER MICRON MAGIC 23/24
Novinka
Akce -20 %
Snowboard NIDECKER MICRON MAGIC 23/24 Snowboard NIDECKER MICRON MAGIC 23/24 Snowboard NIDECKER MICRON MAGIC 23/24 Snowboard NIDECKER MICRON MAGIC 23/24 Snowboard NIDECKER MICRON MAGIC 23/24 Snowboard NIDECKER MICRON MAGIC 23/24

V prvé řadě Vám chceme od srdce poděkovat, že jste si našli rodinnou prodejnu www.velokram.cz. Těší nás Váš zájem o špičkové produkty, které nabízíme. Pohodlně se usaďte a vybírejte, pokud byste potřebovali s čímkoliv poradit, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu od toho. KONTAKT: email. velokram@seznam.cz, tel. 774 850 515

Dětský snowboard Nidecker Micron Magic

Žádný stres jen úsměv od ucha k uchu. Nejmenší jezdci si užijí snowboard Nidecker Micron Magic naplno i v případě, kdy si ještě nejsou jisti svým stylem jízdy. Twin tvar je ideální pro jízdu na pravou i levou nohu, ba dokonce i na switch. Odpouštějící profil je základem pro malé nadšence, kterým usnadní ovládání hran.

Měkký flex se zase postará o to, že i maličké nožičky mohou vyzkoušet ollíčka. Micron Magic je zkrátka zmenšenou verzí dospělácké desky s důrazem na detail a ctí své jméno – celodřevěné jádro, Absorbnid™ topsheet a matný povrch jsou zárukou prvotřídních začátků.

  • Flex: měkký 1/4
  • Určení: Resort 3/4, Prašan 2/4, Park 3/4

Tvar & Profil

  • Twin Tip Shape - Díky tvaru zadní části, která je zrcadlovým obrazem přední části, poskytuje tvar TwinTip vynikající zážitek z jízdy při switchi, takže je jako doma při klasické jízdě nebo při přistání dozadu, což umožňuje opravdu obousměrnou jízdu.
  • Ez Rock Profile - Profil navržen speciálně pro dětskou desku Micron Magic. Profil ve tvaru V umožňuje mladším jezdcům postupovat bez rizika zachycení hrany. Je to perfektní design pro všechny juniorské jezdce, kteří se teprve seznamují s ovládáním hran.

Technologie

  • Classic Sandwich Construction – konstrukce, kterou u jiných značek najdeš ve vrcholových modelech, je pro Nidecker standardem. Osvědčené, vysoce kvalitní materiály značce umožňují vyrábět skvělé výkonné desky.
  • 4 × 4/3 Inserts - tyto základní inserty jsou prvním krokem k nalezení optimálního postoje, kdy se snowboardingem teprve začínáte, prkno dává velkou možnost volby stance.
  • Absorbnid Topsheet - inovativní horní vrstva byla vyvinuta, aby absorbovala nechtěné vibrace a umožnila tak hladkou jízdu.
  • Standard Biax Fiberglass - standardní 90° biaxiální laminát je určen k odpouštění chyb a má předvídatelný torzní flex. Spolehlivý a ideální pro všechny typy terénů i jezdců.
  • Full Wood Core - standardní topolové jádro s bukovými výztuhami. Buk v tipu a tailu zvyšuje pop, tuhost a torzní flex. Ideální pro jezdce, kteří mají rádi důslednou jízdu se spoustou energie.
  • N-5000 Base - univerzální skluznice. Je navržena tak, aby absorbovala vosk a udržela si jej déle. Mimořádně odolná, tato skluznice vás dostane kamkoli.

Výsledek obrázku pro logo nidecker

Navrhněte si snowboardový set nebo komplet podle svého gusta a napište nám na velokram@seznam.cz, rádi vám poradíme a nastavíme Vám zvýhodněnou cenu. Pokud si nevíte rady s výběrem zboží nebo potřebujete radu, prosím zavolejte nám, rádi Vám poradíme a doporučíme.

Řekněte si o lepší cenu, dostanete ji!!!

Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nám napsat. Rádi Vám pomůžeme.