ŘEKNĚTE SI O LEPŠÍ CENU, POKUD TO JEN TROCHU PŮJDE - RÁDI VÁM UDĚLÁME RADOST!!! NOVÉ JÍZDNÍ KOLO ZA INDIVIDUÁLNÍ CENU, BUDETE SPOKOJENI!!!

Snowboard NIDECKER MICRON SENSOR 22/23

Kód:
MICRON SENSOR
Dostupnost:
Skladem
7 190,- Kč
5 752,- Kč
4 754,- Kč bez 21% DPH
Individuální cenová nabídka

K tomuto produktu máte dopravu zdarma
Snowboard NIDECKER MICRON SENSOR 22/23
Doprava zdarma
Akce -20 %
Snowboard NIDECKER MICRON SENSOR 22/23 Snowboard NIDECKER MICRON SENSOR 22/23

V prvé řadě Vám chceme od srdce poděkovat, že jste si našli rodinnou prodejnu www.velokram.cz. Těší nás Váš zájem o špičkové produkty, které nabízíme. Pohodlně se usaďte a vybírejte, pokud byste potřebovali s čímkoliv poradit, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu od toho. KONTAKT: email. velokram@seznam.cz, tel. 774 850 515

Dětský snowboard Nidecker Sensor

Micron Sensor je jedním z nejpodařenějších Nidecker výtvorů pro děti a do nové sezóny přichází s novým tvarem. Stejně jako jeho dospělácká verze, je to twin tip, který využívá technologii Side Kick ideální pro progress ve freestyle. Tato deska poskytuje spoustu popu pro začátky na backcountry kickers ale i pro stylové otočky ve snowparku a dokonalou měkkost přistání pro komfort rostoucích mladých těl.

Tvar & Profil

  • Diamond Nose & Diamond Tail
  • Radius: R7 Series
  • Freestyle CamRock Profile - třífázová klenutá konstrukce. Je mezi vazbami rovná a má tradiční klenbu pod nohama, s větším rockerem ve špičce a patě.

Technologie

  • Classic Sandwich Construction - standardní konstrukce, která je vrcholem řady pro většinu ostatních značek. Osvědčené a vysoce kvalitní materiály Nidecker umožňují vyrábět skvělé výkonnostní desky.
  • 4 x 4/4 Inserts
  • Absorbnid topsheet - inovativní horní vrstva byla vyvinuta tak, aby absorbovala nechtěné vibrace a umožnila hladkou jízdu.
  • Dual PLUS Fiberglass - Standardní 90 ° biaxiální laminát je určen k odpouštění chyb a má předvídatelnou torzní flexi. Spolehlivý a ideální pro všechny typy terénů i jezdců
  • Exclusive Tech: Side Kick
  • Full Wood Core - standardní topolové jádro, vyztužené bukovým dřevem. Buk na špičce a patce zajišťuje větší pop a lepší tuhost. Jasná volba, pokud preferujete konzistentní jízdu.
  • N-7000 Base - do této slinuté skluznice jsou přidány uhlíkové nanočástice

Výsledek obrázku pro logo nidecker

Navrhněte si snowboardový set nebo komplet podle svého gusta a napište nám na velokram@seznam.cz, rádi vám poradíme a nastavíme Vám zvýhodněnou cenu. Pokud si nevíte rady s výběrem zboží nebo potřebujete radu, prosím zavolejte nám, rádi Vám poradíme a doporučíme.

Řekněte si o lepší cenu, dostanete ji!!!

Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nám napsat. Rádi Vám pomůžeme.