ŘEKNĚTE SI O LEPŠÍ CENU, POKUD TO JEN TROCHU PŮJDE - RÁDI VÁM UDĚLÁME RADOST!!! SESTAVTE SI SVŮJ SNOWBOARDOVÝ KOMPLET! POMŮŽEME VÁM!

Snowboard NIDECKER MICRON VENUS 23/24

Kód:
MICRON VENUS
Dostupnost:
Skladem
6 239,- Kč
5 156,- Kč bez 21% DPH
Individuální cenová nabídka

K tomuto produktu máte dopravu zdarma
Snowboard NIDECKER MICRON VENUS 23/24
Novinka
Snowboard NIDECKER MICRON VENUS 23/24 Snowboard NIDECKER MICRON VENUS 23/24 Snowboard NIDECKER MICRON VENUS 23/24 Snowboard NIDECKER MICRON VENUS 23/24 Snowboard NIDECKER MICRON VENUS 23/24

V prvé řadě Vám chceme od srdce poděkovat, že jste si našli rodinnou prodejnu www.velokram.cz. Těší nás Váš zájem o špičkové produkty, které nabízíme. Pohodlně se usaďte a vybírejte, pokud byste potřebovali s čímkoliv poradit, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu od toho. KONTAKT: email. velokram@seznam.cz, tel. 774 850 515

Dívčí snowboard Nidecker Micron Venus

Micron Venus ukrývá řadu technologií ve skvěle vypadající all-mountain desce určené pro mladší dívky, které se chtějí posunout na vyšší úroveň. Profil Flatrock znamená, že nabízí skvělé cruisování v obloucích, ale je stabilní v přímé jízdě a díky SideKick™ technologii na nose je méně pravděpodobné, že se při změně hran jezdkyně zakousnou do sněhu. To buduje sebedůvěru a podporuje rychlé pokroky.

Mírný flex vyhovuje menším a lehčím jezdkyním, zatímco twin tvar je dostatečně univerzální pro přechod ze sjezdovky do parku. Odolná skluznice, celodřevěné jádro a stejně kvalitní konstrukce, jakou naleznete v deskách Nidecker pro dospělé, zaručují, že Micron Venus má dlouhou životnost. Zkrátka ideální pro přátelský a zábavný snowboarding.

 • Flex: měkký 1/4
 • Určení: Resort 3/4, Prašan 3/4, Park 3/4

Tvar & Profil

 • Twin Tip Shape - Díky tvaru zadní části, která je zrcadlovým obrazem přední části, poskytuje tvar TwinTip vynikající zážitek z jízdy při switchi, takže je jako doma při klasické jízdě nebo při přistání dozadu, což umožňuje opravdu obousměrnou jízdu.
 • Flatrock Profile - Flatrock je třífázová konstrukce s camberem. Je rovna mezi vázáním, s větším rockerem v přední a zadní části. Výsledkem je deska, která drží jako přikovaná na ledě, v prašanu plave jako katamaran a triky jsou pro ni procházkou růžovou zahradou.

Technologie

 • Classic Sandwich Construction – konstrukce, kterou u jiných značek najdeš na vrcholových modelech, je pro Nidecker standardem. Osvědčené, vysoce kvalitní materiály značce umožňují vyrábět skvělé výkonné desky.
 • 4×4/4 Insert - tyto základní inzerty jsou prvním krokem k nalezení tvého optimálního postoje, když se snowboardingem teprve začínáš. Se čtyřmi řadami insertů, oddělených 4centimetrovou mezerou, ti deska dává velkou možnost volby postoje.
 • Absorbnid Topsheet - inovativní horní vrstva byla vyvinuta, aby absorbovala nechtěné vibrace a umožnila tak hladkou jízdu.
 • Standard Biax Fiberglass - standardní 90° biaxiální laminát je určen k odpouštění chyb a má předvídatelný torzní flex. Spolehlivý a ideální pro všechny typy terénů i jezdců.
 • Full Wood Core - standardní topolové jádro s bukovými výztuhami. Buk v tipu a tailu zvyšuje pop, tuhost a torzní flex. Ideální pro jezdce, kteří mají rádi důslednou jízdu se spoustou energie.
 • N-5000 Base - univerzální skluznice. Je navržena tak, aby absorbovala vosk a udržela si jej déle. Mimořádně odolná skliznice, která tě dostane kamkoli.
 • Exkluzivní SideKick technologie - SideKick zvedá hrany v nejširších bodech tipu a tailu, což má za následek zvýšenou plavnost v prašanu, plynulejší jízdu v náročném terénu a bezproblémové zatáčení.

Výsledek obrázku pro logo nidecker

Navrhněte si snowboardový set nebo komplet podle svého gusta a napište nám na velokram@seznam.cz, rádi vám poradíme a nastavíme Vám zvýhodněnou cenu. Pokud si nevíte rady s výběrem zboží nebo potřebujete radu, prosím zavolejte nám, rádi Vám poradíme a doporučíme.

Řekněte si o lepší cenu, dostanete ji!!!

Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nám napsat. Rádi Vám pomůžeme.