ŘEKNĚTE SI O LEPŠÍ CENU, POKUD TO JEN TROCHU PŮJDE - RÁDI VÁM UDĚLÁME RADOST!!! NOVÉ JÍZDNÍ KOLO ZA INDIVIDUÁLNÍ CENU, BUDETE SPOKOJENI!!!

Snowboard NIDECKER ODYSSEY 22/23

Kód:
ODYSSEY
Dostupnost:
Skladem
9 990,- Kč
7 992,- Kč
6 605,- Kč bez 21% DPH
Individuální cenová nabídka

K tomuto produktu máte dopravu zdarma
Snowboard NIDECKER ODYSSEY 22/23
Doprava zdarma
Akce -20 %
Snowboard NIDECKER ODYSSEY 22/23

V prvé řadě Vám chceme od srdce poděkovat, že jste si našli rodinnou prodejnu www.velokram.cz. Těší nás Váš zájem o špičkové produkty, které nabízíme. Pohodlně se usaďte a vybírejte, pokud byste potřebovali s čímkoliv poradit, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu od toho. KONTAKT: email. velokram@seznam.cz, tel. 774 850 515

Dámský snowboard Nidecker Odyssey

Odyssey je ideální snowboard pro ženy, které milují surfový pocit z jízdy, kličkování mezi stromy nebo sjíždění neprobádaného terénu. Odyssey je deska, díky které mohou zkušenější riderky posunout své schopnosti na další úroveň. Stejně jako pánský model Mellow, je deska Odyssey určená pro mírný a klidný freeriding v čerstvém prašanu přes oblouky na upravené sjezdovce až po jízdu v mokrém sněhu na konci sezóny. Kvalitní konstrukce pomáhá absorbovat nežádoucí vibrace, činí desku citlivější a dává jí větší pop.

Tvar & Profil

  • Diamond Pow Nose - nově vyvinutý tvar s delším přechodem, který umožňuje kompaktnější nose se zvýšenou schopností plutí v prašanu
  • Radius 7m/8m
  • Fish Tail - definice pro model Mellow a Odyssey, speciálně navržený s kratší patkou

Technologie

  • Premium Sandwich - standardní konstrukce, která je vrcholem řady pro většinu ostatních značek. Osvědčené a vysoce kvalitní materiály Nidecker umožňují vyrábět skvělé výkonnostní desky. 
  • Ash Wood Topsheet - dřevěná horní vrstva byla vyvinuta tak, aby absorbovala nechtěné vibrace a umožnila tak hladkou jízdu.
  • 4/2 - 5 Inserts - tato kombinace je průmyslovým standartem. S pěti řadami insertů oddělených 2-centimetrovými mezerami bude vyhovovat každému vázání na trhu.
  • Triax Plus Fiberglass - vylepšený 45°  triaxiální laminát s materiály o různé hustotě zajišťuje perfektní torzní flex, lepší pop a reaktivitu na každý příkaz, který prknu vaší nohou dáte. 
  • Master Core -  výsledkem dlouhé historie značky a experimentování s materiály. Je to perfektní harmonie různé hustoty dřevin (topol, buk, smrk a paulownia), která jádro odlehčí. Vzniká tak ultra-silné, citlivé a přesto lehké jádro Master.
  • N-7000 - do této sintrované skluznice jsou přidány uhlíkové nanočástice

Výsledek obrázku pro logo nidecker

Navrhněte si snowboardový set nebo komplet podle svého gusta a napište nám na velokram@seznam.cz, rádi vám poradíme a nastavíme Vám zvýhodněnou cenu. Pokud si nevíte rady s výběrem zboží nebo potřebujete radu, prosím zavolejte nám, rádi Vám poradíme a doporučíme.

Řekněte si o lepší cenu, dostanete ji!!!

Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nám napsat. Rádi Vám pomůžeme.