ŘEKNĚTE SI O LEPŠÍ CENU, POKUD TO JEN TROCHU PŮJDE - RÁDI VÁM UDĚLÁME RADOST!!! JÍZDNÍ KOLA 2021 + 2022, SNOWBOARDOVÉ VYBAVENÍ!!!

Snowboard NIDECKER ORA 22/23

Kód:
ORA


Tento produkt již bohužel není v naší nabídce a nelze jej objednat. Můžete se podívat na podobné produkty.
Snowboard NIDECKER ORA 22/23
Doprava zdarma
Novinka
Akce -15 %
Snowboard NIDECKER ORA 22/23

V prvé řadě Vám chceme od srdce poděkovat, že jste si našli rodinnou prodejnu www.velokram.cz. Těší nás Váš zájem o špičkové produkty, které nabízíme. Pohodlně se usaďte a vybírejte, pokud byste potřebovali s čímkoliv poradit, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu od toho. KONTAKT: email. velokram@seznam.cz, tel. 774 850 515

Dámský snowboard Nidecker Ora

Novinka jménem Ora je univerzální dámské prkno vybavené všemi potřebnými technologiemi, co ti umožní rychle se zlepšovat. Celodřevěné jádro a střední až měkčí flex, to je kombinace vhodná pro pilování oblouků i první triky. Profil Standard Camrock brání kousnutí hrany, výborně plave prašanem, ale přitom zachovává ovladatelnost camberu. Směrový twin funguje v regularu a nemá problém ani se switch jízdou. Celkově vzato je Ora nesmírně všestranným snowboardem s výborným poměrem ceny a výkonu.

Tvar & Profil

  • Directional Twin Shape
  • Radius 6m/7m - je ideální pro jezdkyně, které dávají přednost jemnosti a potřebují desku, která přináší citlivé a uklidňující oblouky.
  • Flex 5/10

Technologie

  • Classic Sandwich Construction - kvalitní konstrukce za příznivou cenu
  • 4×2/5 Inserts - tato kombinace insertů umožňuje upravit tvůj postoj do optimální polohy. S pěti řadami insertů s mezerami 2 cm bude fungovat pro všechna vázání na trhu. 
  • Absorbnid Topsheets - inovativní horní vrstva byla vyvinuta, aby absorbovala nechtěné vibrace a umožnila tak hladkou jízdu.
  • Fullwood Core - standartní topolové jádro, vyztužené bukovým dřevem. Buk na špičce a patce zajištuje větší pop a lepší tuhost. Jasná volba, pokud preferuješ konzistentní jízdu, která má hodně života.
  • N-5000 Base -  univerzální skluznice navržená tak, aby absorbovala vosk po delší dobu. Je výjimečně trvanlivá.

Výsledek obrázku pro logo nidecker

Navrhněte si snowboardový set nebo komplet podle svého gusta a napište nám na velokram@seznam.cz, rádi vám poradíme a nastavíme Vám zvýhodněnou cenu. Pokud si nevíte rady s výběrem zboží nebo potřebujete radu, prosím zavolejte nám, rádi Vám poradíme a doporučíme.

Řekněte si o lepší cenu, dostanete ji!!!

Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nám napsat. Rádi Vám pomůžeme.