ŘEKNĚTE SI O LEPŠÍ CENU, POKUD TO JEN TROCHU PŮJDE - RÁDI VÁM UDĚLÁME RADOST!!! SESTAVTE SI SVŮJ SNOWBOARDOVÝ KOMPLET! POMŮŽEME VÁM!

Snowboard NIDECKER ORA 23/24

Kód:
ORA
Dostupnost:
Skladem
8 399,- Kč
6 941,- Kč bez 21% DPH
Individuální cenová nabídka

K tomuto produktu máte dopravu zdarma
Snowboard NIDECKER ORA 23/24
Doprava zdarma
Novinka
Snowboard NIDECKER ORA 23/24 Snowboard NIDECKER ORA 23/24 Snowboard NIDECKER ORA 23/24 Snowboard NIDECKER ORA 23/24 Snowboard NIDECKER ORA 23/24

V prvé řadě Vám chceme od srdce poděkovat, že jste si našli rodinnou prodejnu www.velokram.cz. Těší nás Váš zájem o špičkové produkty, které nabízíme. Pohodlně se usaďte a vybírejte, pokud byste potřebovali s čímkoliv poradit, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu od toho. KONTAKT: email. velokram@seznam.cz, tel. 774 850 515

Dámský snowboard Nidecker Ora

Ora je všestranná dámská deska se všemi technologiemi, které potřebuješ, aby ses rychle dostala na vyšší úroveň. Klíčovou vlastností tohoto modelu je jeho celodřevěné jádro a hravý středně měkký flex, ideální pro zvládnutí dokonalého oblouku nebo pro první triky v parku. Profil Standard Camrock nabízí to nejlepší z obou světů: camber mezi nohama pro pružnou odezvu a rozšířený rocker směrem k nosu a tailu, který předchází zachytávání hran a zlepšuje plutí v hlubokém sněhu.

Directional Twin tvar poskytuje optimální výkon v běžném postoji, ale i ve switchi, díky čemuž je Ora jedinou deskou, kterou potřebuješ, bez ohledu na podmínky. Díky řadě technologií, které přešly z Nideckeráckých špičkových modelů, nabízí i bezkonkurenční poměr cena/výkon.

  • Flex: středně měkký 2/4
  • Určení: Resort 3/4, Prašan 3/4, Park 3/4

Tvar & Profil

  • Directional Twin Shape - má přesně stejný tvar špičky a patky, ale s inzerty více posazenými dozadu, umožňující větší vzdálenost od předního vázání ke špičce tvé desky, která ti poskytuje lepší kontrolu při all-mountain jízdě.
  • Standard Camrock Profile - CamRock představuje v současnosti nejlepší kombinaci rockeru/camberu ve snowboardingu. S camberem mezi vázáním, který přechází do rockeru směrem k nosu a tailu, se jedná o ideální profil pro jezdce, kteří si chtějí užívat všech aspektů snowboardingu. Poradí si s různorodými podmínkami a potěší i náročnější jezdce.

Technologie

  • Classic Sandwich Construction – konstrukce, kterou u jiných značek najdeš ve vrcholových modelech, je pro Nidecker standardem. Osvědčené, vysoce kvalitní materiály značce umožňují vyrábět skvělé výkonné desky.
  • 4/2 - 5 Inserts - tato kombinace je průmyslovým standardem. S pěti řadami insertů oddělených 2centimetrovými mezerami bude vyhovovat každému vázání na trhu.
  • Absorbnid Topsheet - inovativní svrchní vrstva byla vyvinuta k tomu, aby absorbovala nechtěné vibrace a umožnila tak hladkou jízdu.
  • Biax Plus Fiberglass - standardní 90° biaxiální laminát je určen k odpouštění chyb a má předvídatelný torzní flex. Spolehlivé a ideální pro všechny typy terénů i jezdců.
  • Full Wood Core - standardní topolové jádro s bukovými výztuhami. Buk v tipu a tailu zvyšuje pop, tuhost a torzní flex. Ideální pro jezdce, kteří mají rádi důslednou jízdu se spoustou energie.
  • N-5000 Base - univerzální skluznice. Je navržena tak, aby absorbovala vosk a udržela si jej déle. Mimořádně odolná skluznice, která tě dostane kamkoli.

Výsledek obrázku pro logo nidecker

Navrhněte si snowboardový set nebo komplet podle svého gusta a napište nám na velokram@seznam.cz, rádi vám poradíme a nastavíme Vám zvýhodněnou cenu. Pokud si nevíte rady s výběrem zboží nebo potřebujete radu, prosím zavolejte nám, rádi Vám poradíme a doporučíme.

Řekněte si o lepší cenu, dostanete ji!!!

Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nám napsat. Rádi Vám pomůžeme.