ŘEKNĚTE SI O LEPŠÍ CENU, POKUD TO JEN TROCHU PŮJDE - RÁDI VÁM UDĚLÁME RADOST!!! NOVÉ JÍZDNÍ KOLO ZA INDIVIDUÁLNÍ CENU, BUDETE SPOKOJENI!!!

Snowboard NIDECKER PLATINUM 20/21

Kód:
PLATINUM
Dostupnost:
Skladem
11 290,- Kč
9 032,- Kč
7 464,- Kč bez 21% DPH
Individuální cenová nabídka

K tomuto produktu máte dopravu zdarma
Snowboard NIDECKER PLATINUM 20/21
Doprava zdarma
Akce -20 %

V prvé řadě Vám chceme od srdce poděkovat, že jste si našli rodinnou prodejnu www.velokram.cz. Těší nás Váš zájem o špičkové produkty, které nabízíme. Pohodlně se usaďte a vybírejte, pokud byste potřebovali s čímkoliv poradit, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu od toho. KONTAKT: email. velokram@seznam.cz, tel. 774 850 515

Pánský snowboard Nidecker Platinum

Jedna z nejuznávanějších desek v line-upu Nidecker, kultovní Platinum pro zkušené freeridery, prahnoucí po maximálním výkonu. Od big mountain powderu až po upravené sjezdovky, tenhle model přináší ohromující odezvu. Snowboard Platinum je navíc ohleduplný k životnímu prostředí, díky použítí FSC dřeva z lesů, které jsou udržitelným pěstováním pravidelně obnovovány.

Tvar & Profil

  • Nose Round Square - tato nová generace tvaru nosu spojuje širší profil s jemnějším přechodem pro kompaktnější tvar desky
  • R-8 Series Radius - Medium sidecut od 8+ metrů pro střední radius zatáček. Perfektní pro každodenní ježdění.
  • Diamond Tail - tento vývoj všestranného tail je kompaktnější, s delším přechodem pro zvýšený lift, což vám umožní jet na switch, aniž by ohrozil reakci
  • Flex 9/10

Technologie

  • N-Tech Construction - tato unikátní konstrukce reprezentuje budoucnost. Kombinuje obě konstrukce, Sandwitch a Cap s přidáním Freexlex 2.0 a 3DN konceptu
  • 4×2/6 Inserts - tato kombinace vložek umožňuje upravit váš postoj do optimální polohy. S šesti řadami insertů s mezerami 2 cm bude fungovat pro všechna vázání na trhu.
  • Absorbmid Topsheets - inovativní horní vrstva byla vyvinuta, aby absorbovala nechtěné vibrace a umožnila tak hladkou jízdu.
  • Triax Plus Fiberglass - výsledkem rozsáhlého testování s jezdci a inženýry vznikl Triax laminát, orientovaný na 45° k desce a obsahující skelný laminát různé hustoty. Tím je zajištěna konzistentní torzní pružnost, lepší pop i větší reaktivita.
  • Master Core - výsledkem dlouhé historie značky a experimentování s materiály. Je to perfektní harmonie různé hustoty dřevin (topol, buk, smrk a paulownia), která jádro odlehčí. Vzniká tak ultra-silné, citlivé a přesto lehké jádro Master.
  • N-7000 Base - do této sintrované skluznice jsou přidány uhlíkové nanočástice

Doporučené délky snowboardů k velikosti boty

  UK EUR US CM
M - MEDIUM 5-7 38-41 6-8 24-26
L - LARGE 7-9,5 41-44 8-10,5 26-28,5
W - WIDE 9-12,5 43-46 10-13 28-30
XW - EXTRA WIDE 9,5-13 44-48 10,5-14 28,5-31

Výsledek obrázku pro logo nidecker

Navrhněte si snowboardový set nebo komplet podle svého gusta a napište nám na velokram@seznam.cz, rádi vám poradíme a nastavíme Vám zvýhodněnou cenu. Pokud si nevíte rady s výběrem zboží nebo potřebujete radu, prosím zavolejte nám, rádi Vám poradíme a doporučíme.

 

Řekněte si o lepší cenu, dostanete ji!!!

Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nám napsat. Rádi Vám pomůžeme.