ŘEKNĚTE SI O LEPŠÍ CENU, POKUD TO JEN TROCHU PŮJDE - RÁDI VÁM UDĚLÁME RADOST!!! SESTAVTE SI SVŮJ SNOWBOARDOVÝ KOMPLET! POMŮŽEME VÁM!

Snowboard NIDECKER SENSOR PLUS 22/23

Kód:
SENSOR PLUS
Dostupnost:
Skladem
11 990,- Kč
9 592,- Kč
7 927,- Kč bez 21% DPH
Individuální cenová nabídka

K tomuto produktu máte dopravu zdarma
Snowboard NIDECKER SENSOR PLUS 22/23
Doprava zdarma
Akce -20 %
Snowboard NIDECKER SENSOR PLUS 22/23

V prvé řadě Vám chceme od srdce poděkovat, že jste si našli rodinnou prodejnu www.velokram.cz. Těší nás Váš zájem o špičkové produkty, které nabízíme. Pohodlně se usaďte a vybírejte, pokud byste potřebovali s čímkoliv poradit, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu od toho. KONTAKT: email. velokram@seznam.cz, tel. 774 850 515

Snowboard Nidecker Sensor Plus 

Sensor Plus je snowboard ideální pro freestyle ridery, kteří chtějí posunout své hranice. Sensor Plus je ostřejší verze snowboardu Sensor. Co to v praxi znamená? Prkno má Positive Camber prohnutí a pevnější flex, pro co největší jistotu v zatáčkách a rychlosti. Vybaven je také dvojí výztuhou z karbonu pro lepší pop. Jinak se jedná o starý dobrý Sensor se všemi jeho skvělými vlastnosti. Premium Sandwich konstrukce je tvořena z pokročilých materiálů s příměsí karbonu a kevlaru pro co největší odolnost a pop. Odolnost zaručuje také extra pevná, sintrovaná skluznice N-7000.

Tvar & Profil

  • Positive Camber - je základem pro výkonné snowboardy, jeho mimořádná přilnavost a silná odezva z něj dělají výchozí volbu pro jezdce hledající optimální výkon při carvingu. Tajemstvím pokročilé klenby je přidání plochých 8 až 10cm přechodů na kontaktních místech, která přinášejí dokonalou přesnost, držení okrajů a stabilitu.
  • Flex 8/10

Technologie

  • SideKick - Zvedá hrany v nejširších bodech nosu a tailu, což vede ke snadnějšímu plutí v prášanu, hladší jízdě v nerovném terénu a bezproblémovému řezání oblouků.
  • Premium Sandwich Construction - Další úroveň zvyšující výkon a odezvu, přidáním pokročilých materiálů, jako je Carbon a Kevlar, je deska lepší a pohlcuje nárazy.
  • 4/2-6 Inserts - Tato kombinace insertů umožňuje upravit tvůj postoj do optimální polohy. S pěti řadami insertů s mezerami 2 cm bude fungovat pro všechna vázání na trhu.
  • Triax Plus Fiberglass - Výsledkem rozsáhlého testování je triaxiální laminace pod úhlem 45° ke snowboardu. V kombinaci se skelnými vlákny různé hustoty je dosaženo konzistentního torzního flexu, lepšího popu a lepší odezvy v každém oblouku.
  • Light Core - Nejlehčí jádro Nidecker je tvořeno třemi druhy dřeva. Dokonalé spojení paulownie, topolu a buku kombinuje lehkost, pop, odezvu a dlouhou životnost.
  • N-7000 Base - extrémě houževnatá a trvanlivá skluznice, která poskytuje výjimečný glide
  • Absorbnid Topsheet - Inovativní horní vrstva byla vyvinuta, aby absorbovala nechtěné vibrace a umožnila tak hladkou jízdu.
  • Pop Carbon Plus - Dvojnásobné množství korbonových vláken, umístěných na obou stranách jádra a vedoucích od nosu k tailu, což vytváří dvojnásobné množství popu a živosti.

Výsledek obrázku pro logo nidecker

Navrhněte si snowboardový set nebo komplet podle svého gusta a napište nám na velokram@seznam.cz, rádi vám poradíme a nastavíme Vám zvýhodněnou cenu. Pokud si nevíte rady s výběrem zboží nebo potřebujete radu, prosím zavolejte nám, rádi Vám poradíme a doporučíme.

 

Řekněte si o lepší cenu, dostanete ji!!!

Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nám napsat. Rádi Vám pomůžeme.