ŘEKNĚTE SI O LEPŠÍ CENU, POKUD TO JEN TROCHU PŮJDE - RÁDI VÁM UDĚLÁME RADOST!!! NOVÉ JÍZDNÍ KOLO ZA INDIVIDUÁLNÍ CENU, BUDETE SPOKOJENI!!!

Snowboard NIDECKER SMOKE 23/24

Kód:
SMOKE
Dostupnost:
Skladem
15 119,- Kč
12 851,- Kč
10 621,- Kč bez 21% DPH
Individuální cenová nabídka

K tomuto produktu máte dopravu zdarma
Snowboard NIDECKER SMOKE 23/24
Doprava zdarma
Novinka
Akce -15 %
Snowboard NIDECKER SMOKE 23/24 Snowboard NIDECKER SMOKE 23/24

V prvé řadě Vám chceme od srdce poděkovat, že jste si našli rodinnou prodejnu www.velokram.cz. Těší nás Váš zájem o špičkové produkty, které nabízíme. Pohodlně se usaďte a vybírejte, pokud byste potřebovali s čímkoliv poradit, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu od toho. KONTAKT: email. velokram@seznam.cz, tel. 774 850 515

Snowboard Nidecker Smoke

Deska Nidecker Smoke je stavěna pro široké spektrum podmínek. S přehledem proplouvá každým koutem v backcountry. Dopřeje ti skvělý surf feel při plutí prašanem a maximální kontrolu v oblouku. Ultralehké jádro, rychlá a pevná skluznice N-9000 a unikátní Nidactive konstrukce inspirovaná surfy.

To vše přispěje k jedinečnému zážitku z jízdy. Pro lepší pop, odezvu a skvělou absorpci vibrací je deska vybavena Pop Carbonem a Absorbnid topsheetem. Smoke je deska, která dá průchod tvé kreativitě a dopřeje ti pocit jistoty, ať už se pustíš do čehokoli.

 • Flex: tuhý 4/4
 • Určení: Resort 4/4, Prašan 4/4, Park 1/4

Tvar & Profil

 • Nose Diamond - nose má co nejvšestrannější tvar pro pohodovou jízdu za každých podmínek.
 • Tail Diamond - všestranný tail je kompaktnější, s delším přechodem pro zvýšený lift, což ti umožní jet ve switchi, bez ovlivnění reaktivity a kontroly.
 • Surfy Camrock Profile – přináší speciální pocit surfování na sněhu, který je vyhledáván novou freeridovou generací. S dlouhým rockerem v nosu pro optimální plutí a pravidelným camberem ve středu a zadní části, má veškerou reaktivitu, kterou potřebuješ k jízdě se spoustou překážek.

Technologie

 • Triax Plus Fiberglass - výsledkem rozsáhlého testování s Nidecker jezdci a inženýry je triax laminát orientovaný 45 ° k desce a obsahuje různé hustoty laminace. To poskytuje konzistentní torzní flex, lepší pop a větší reaktivitu v každém oblouku.
 • 4×2/6 Inserts - tato kombinace inzertů umožňuje nastavit tvůj postoj na optimální pozici a funguje se všemi vázáními na trhu.
 • Light Wood Core - nejlehčí jádro - se 3 různými druhy dřeva; je perfektní kombinací paulownia pro lehkost, topolu pro pop a citlivost, a dřevěných bukových svazků podél okrajů pro zvýšení trvanlivosti jádra, popu a ochrany před okrajovými nárazy.
 • Nidactive Sandwich Construction - nový a unikátní přístup ke konstrukci snowboardových prken, který čerpal inspiraci u surfových desek.
 • N-9000 Sintered Base - skluznice vyrobená z uhlíkových nanočástic, N-9000 má velmi hustou molekulární strukturu, což z ní činí nejrychlejší a nejtvrdší skluznicový materiál.
 • Pop Carbon - strategicky umístěná karbonová vlákna pro ještě reaktivnější prkno, lepší pop a tuhost, což jsou vlastnosti, které oceníš při agresivnější jízdě.
 • Absorbnid Topsheet - Inovativní vrchní vrstva byla vyvinuta, aby absorbovala nechtěné vibrace a umožnila tak hladkou jízdu.
 • Matný povrch snowboardu

Doporučené délky snowboardů k velikosti boty

  UK EUR US CM
N - NARROW 1-3,5 33-36 13-6 20,5-22,5
M - MEDIUM 3,5-6,5 36-40 6-9 22,5-25,5
L - LARGE 9-10,5 40-42 9-10,5 25,5-27

Výsledek obrázku pro logo nidecker

Navrhněte si snowboardový set nebo komplet podle svého gusta a napište nám na velokram@seznam.cz, rádi vám poradíme a nastavíme Vám zvýhodněnou cenu. Pokud si nevíte rady s výběrem zboží nebo potřebujete radu, prosím zavolejte nám, rádi Vám poradíme a doporučíme.

Řekněte si o lepší cenu, dostanete ji!!!

Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nám napsat. Rádi Vám pomůžeme.