ŘEKNĚTE SI O LEPŠÍ CENU, POKUD TO JEN TROCHU PŮJDE - RÁDI VÁM UDĚLÁME RADOST!!! NOVÉ JÍZDNÍ KOLO ZA INDIVIDUÁLNÍ CENU, BUDETE SPOKOJENI!!!

Snowboard NIDECKER THE MOSQUITO 21/22

Kód:
THE MOSQUITO
Dostupnost:
Skladem
14 990,- Kč
11 992,- Kč
9 911,- Kč bez 21% DPH
Individuální cenová nabídka

K tomuto produktu máte dopravu zdarma
Snowboard NIDECKER THE MOSQUITO 21/22
Doprava zdarma
Akce -20 %

V prvé řadě Vám chceme od srdce poděkovat, že jste si našli rodinnou prodejnu www.velokram.cz. Těší nás Váš zájem o špičkové produkty, které nabízíme. Pohodlně se usaďte a vybírejte, pokud byste potřebovali s čímkoliv poradit, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu od toho. KONTAKT: email. velokram@seznam.cz, tel. 774 850 515

Snowboard Nidecker The Mosquito

Snowboard The Mosquito je vytvořen pro zkušené ridery, kteří se nebojí jezdit na krátkých deskách se specifickým charakterem. Malý side cut radius a krátké hrany vedou k výkonné mašině, která vám umožní jezdit rychle a hladce. Logo bylo navrženo babičkou Henryho Nideckera již v roce 1946. Tvar je inspirován první Nidecker deskou z roku 1984 - autentickou až do jádra.

Tvar & Profil

  • Sidecut Radius 7150 - 7300 mm (v závislosti na délce desky)

Technologie

  • COMBO Triax and Biax Fibers - laminace kombinovaná z triaxiálních a biaxiálních vláken
  • Light Core - nejlehčí jádro - s 3 různými druhy dřeva; je perfektní kombinací paulownia pro lehkost, topolu pro pop a citlivost a dřevěných bukových svazků podél okrajů pro zvýšení trvanlivosti jádra, popu a ochrany před okrajovými nárazy.
  • Tinted Resin 
  • Nidactive Construction - nový a unikátní přístup ke konstrukci snowboardových desek, který je inspirován u surfových desek
  • N-9000 Sintered Base - skluznice vyrobena z uhlíkových nanočástic, N-9000 má velmi hustou molekulární strukturu, což z ní činí nejrychlejší a nejtvrdší skluznicový materiál.

Výsledek obrázku pro logo nidecker

Navrhněte si snowboardový set nebo komplet podle svého gusta a napište nám na velokram@seznam.cz, rádi vám poradíme a nastavíme Vám zvýhodněnou cenu. Pokud si nevíte rady s výběrem zboží nebo potřebujete radu, prosím zavolejte nám, rádi Vám poradíme a doporučíme.

Řekněte si o lepší cenu, dostanete ji!!!

Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nám napsat. Rádi Vám pomůžeme.