ŘEKNĚTE SI O LEPŠÍ CENU, POKUD TO JEN TROCHU PŮJDE - RÁDI VÁM UDĚLÁME RADOST!!! NOVÉ JÍZDNÍ KOLO ZA INDIVIDUÁLNÍ CENU, BUDETE SPOKOJENI!!!

SNOWBOARD NIDECKER THRUSTER 23/24

Kód:
THRUSTER
Dostupnost:
Skladem
13 199,- Kč
10 908,- Kč bez 21% DPH
Individuální cenová nabídka

K tomuto produktu máte dopravu zdarma
SNOWBOARD NIDECKER THRUSTER 23/24
Doprava zdarma
Novinka
SNOWBOARD NIDECKER THRUSTER 23/24 SNOWBOARD NIDECKER THRUSTER 23/24 SNOWBOARD NIDECKER THRUSTER 23/24 SNOWBOARD NIDECKER THRUSTER 23/24 SNOWBOARD NIDECKER THRUSTER 23/24

V prvé řadě Vám chceme od srdce poděkovat, že jste si našli rodinnou prodejnu www.velokram.cz. Těší nás Váš zájem o špičkové produkty, které nabízíme. Pohodlně se usaďte a vybírejte, pokud byste potřebovali s čímkoliv poradit, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu od toho. KONTAKT: email. velokram@seznam.cz, tel. 774 850 515

Pánský snowboard Nidecker Thruster

Do tohoto all-mountain snowboardu vložil Nidecker desetiletí zkušeností s tvarováním špičkových snowboardů a vznikl model Thruster. Díky kombinaci prvků předchozích nejprodávanějších Nidecker modelů Platinum a Rave s nejnovějším 3D designem je Thruster stvořen pro agresivní carving ve vysokých rychlostech. Je postaven na nejlehčím jádru v řadě Nidecker s výkonným profilem camber a superhustou sintrovanou skluznicí N-9000, která minimalizuje odpor. Fast & Furious mezi snowboardy, to nám věřte.

SideKick zvedá nejširší části desky nad sníh, díky čemuž se hladce dostává z hrany na hranu a pomáhá nosu prorazit hluboký sníh i zledovatělý povrch. Přidaný karbon a svrchní vrstva Absorbnid zajišťují stabilní jízdu bez chvění i v rychlostech, ve kterých ti oči zalijí slzy. Thruster je zejména o kontrole. Je to střela s přesností laseru.

Technologie

  • Absorbnid Topsheet - inovativní horní vrstva byla vyvinuta, aby absorbovala nechtěné vibrace a umožnila tak hladkou jízdu.
  • 4 × 2/6 Inserts - s 6 řadami inzertů každé 2 cm je tato kombinace průmyslovým standardem a funguje se všemi vázáními na trhu.
  • Triax Plus Fiberglass - Výsledkem rozsáhlého testování je triaxiální laminace pod úhlem 45° ke snowboardu. V kombinaci se skelnými vlákny různé hustoty je dosaženo konzistentního torzního flexu, lepšího popu a lepší odezvy v každém oblouku.
  • Light Core - Nejlehčí jádro Nidecker je tvořeno třemi druhy dřeva. Dokonalé spojení paulownie, topolu a buku kombinuje lehkost, pop, odezvu a dlouhou životnost.
  • N-9000 Base - Sintrovaná skluznice s přidanými uhlíkovými nanočásticemi má vysokou molekulární hustotu. takže je to nejrychlejší a nejodolnější skluznice Nidecker.
  • Pop Carbon - strategicky umístěná karbonová vlákna pro ještě reaktivnější desku, lepší pop a tuhost
  • Sidekick - zvednuté hrany v nejširších bodech nosu a tailu pro plynulou jízdu v prašanu, nerovném terénu a pro snadné zatáčení

Doporučené délky snowboardů k velikosti boty

  UK EUR US CM
N - NARROW 1-3,5 33-36 13-6 20,5-22,5
M - MEDIUM 3,5-6,5 36-40 6-9 22,5-25,5
L - LARGE 9-10,5 40-42 9-10,5 25,5-27

Výsledek obrázku pro logo nidecker

Navrhněte si snowboardový set nebo komplet podle svého gusta a napište nám na velokram@seznam.cz, rádi vám poradíme a nastavíme Vám zvýhodněnou cenu. Pokud si nevíte rady s výběrem zboží nebo potřebujete radu, prosím zavolejte nám, rádi Vám poradíme a doporučíme.

Řekněte si o lepší cenu, dostanete ji!!!

Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nám napsat. Rádi Vám pomůžeme.