ŘEKNĚTE SI O LEPŠÍ CENU, POKUD TO JEN TROCHU PŮJDE - RÁDI VÁM UDĚLÁME RADOST!!! SESTAVTE SI SVŮJ SNOWBOARDOVÝ KOMPLET! POMŮŽEME VÁM!

SUPERIOR STK 100 /MATTE DARK BLUE 2023

Kód:
STK 100
Dostupnost:
Skladem
15 990,- Kč
13 215,- Kč bez 21% DPH
Individuální cenová nabídka

K tomuto produktu máte dopravu zdarma
SUPERIOR STK 100 /MATTE DARK BLUE 2023
Doprava zdarma
Novinka

V prvé řadě Vám chceme od srdce poděkovat, že jste si našli rodinnou prodejnu www.velokram.cz. Těší nás Váš zájem o špičkové produkty, které nabízíme. Pohodlně se usaďte a vybírejte, pokud byste potřebovali s čímkoliv poradit, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu od toho. KONTAKT: email. velokram@seznam.cz, tel. 774 850 515

Vstupní model městského/trekingového kola s nadstandardní výbavou, pohodlnou geometrií a doplňky pro každodenní dojíždění nebo turistiku. Lehký hliníkový rám s vnitřním vedením lanek a hadic jsme konstruovali pro vyvážený mix pohodlí a rychlosti, o komfort se stará odpružená sedlovka, širší pláště Schwalbe s reflexním pruhem a kvalitní italské sedlo Selle Royal. Pohon 3x7 od Shimana zajišťuje velký rozsah převodů pro každý kopec. Přední náboj ukrývá dynamo, které pohání světla. Součástí kola jsou lehké blatníky, nosič, stojánek nebo kryt řetězu proti zašpinění kalhot.

Řekněte si o lepší cenu, dostanete ji!!!

Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nám napsat. Rádi Vám pomůžeme.