ŘEKNĚTE SI O LEPŠÍ CENU, POKUD TO JEN TROCHU PŮJDE - RÁDI VÁM UDĚLÁME RADOST!!! SESTAVTE SI SVŮJ SNOWBOARDOVÝ KOMPLET! POMŮŽEME VÁM!

SUPERIOR STK 500 /MATTE GREY/GREEN 2023

Kód:
STK 500
Dostupnost:
Skladem
22 990,- Kč
19 000,- Kč bez 21% DPH
Individuální cenová nabídka

K tomuto produktu máte dopravu zdarma
SUPERIOR STK 500 /MATTE GREY/GREEN 2023
Doprava zdarma
Novinka

V prvé řadě Vám chceme od srdce poděkovat, že jste si našli rodinnou prodejnu www.velokram.cz. Těší nás Váš zájem o špičkové produkty, které nabízíme. Pohodlně se usaďte a vybírejte, pokud byste potřebovali s čímkoliv poradit, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu od toho. KONTAKT: email. velokram@seznam.cz, tel. 774 850 515

Pohodlné městské/trekingové kolo s plnou výbavou, které je ideální pro každodenní dojíždění do práce nebo do školy a zvládnete na něm celodenní výlety po cyklostezkách. Při výrobě tohoto modelu jsme mysleli hlavně na komfort, proto je pozice jezdce na kole vzpřímenější, komponenty i doplňky jsme volili pro praktičnost. Na kole tak najdete odpruženou vidlici, lehké blatníky, nosič na turistické brašny, světla, kryt řetěz proti ušpinění nohavic, stojánek nebo stavitelný představec pro snadné nastavení přirozené pozice jezdce. Díky hydraulickým kotoučovým brzdám zastavíte snadno za každého počasí.

Řekněte si o lepší cenu, dostanete ji!!!

Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nám napsat. Rádi Vám pomůžeme.