ŘEKNĚTE SI O LEPŠÍ CENU, POKUD TO JEN TROCHU PŮJDE - RÁDI VÁM UDĚLÁME RADOST!!! NOVÉ JÍZDNÍ KOLO ZA INDIVIDUÁLNÍ CENU, BUDETE SPOKOJENI!!!

Vázání ARBOR ACACIA SLATE 20/21

Kód:
ACACIA SLATE
Dostupnost:
Skladem
4 990,- Kč
3 992,- Kč
3 299,- Kč bez 21% DPH
Individuální cenová nabídka

Doprava zdarma při nákupu nad 5000 Kč
Vázání ARBOR ACACIA SLATE 20/21
Poslední šance
Akce -20 %
Vázání ARBOR ACACIA SLATE 20/21 Vázání ARBOR ACACIA SLATE 20/21 Vázání ARBOR ACACIA SLATE 20/21

V prvé řadě Vám chceme od srdce poděkovat, že jste si našli rodinnou prodejnu www.velokram.cz. Těší nás Váš zájem o špičkové produkty, které nabízíme. Pohodlně se usaďte a vybírejte, pokud byste potřebovali s čímkoliv poradit, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu od toho. KONTAKT: email. velokram@seznam.cz, tel. 774 850 515

Dámské vázání Arbor Acacia

Arbor Acacia je dámské vázání, které bylo navrženo tak, aby zajistilo ženám co nejpříjemnější seznámení se snowboardingem. Je tvarováno tak, aby obepnulo vaše boty a má asymetrické highbacky spolu s lehce nakloněnou základnou, která dostane vaše kolena do přirozeného postoje. Strapy jsou polstrované a lehce přizpůsobitelné. Tohle hvězdné kombo znamená, že se můžete soustředit na samotné ježdění a žádná bolest či otlačeniny vás už trápit nebudou.

* V případě montáže vázání na systém Channel (Burton, Endeavor) je potřeba použít speciální šroubky M6 x 13mm, které nejsou součástí balení.

Při použití klasických šroubů může dojít k nenávratnému poškození vaší desky. Šroubky najdete na kartě souvisejících produktů.

Specifikace

  • Přizpůsobitelná EVA stélka - pěna s dvojitou hustotou zajišťující absorpci nárazu, pohodlí, trvanlivost a lepší pocit i při tvrdých sněhových podmínkách
  • 2.5° Canted Footbed - stélka je lehce nakloněna tak, aby kolena a nohy měly přirozený postoj
  • Women's Specific Asymmetrical Highback
  • Lightweight Single Mold Baseplate
  • Toolless Ankle and Toe Strap Adjustments
  • Bow Strap Adjuster - patentovaný strap, rychlá a snadná manipulace, udržuje si tvar a trvanlivost i v nejchladnějších podmínkách
  • Snapback Aluminum Ankle and Toe Ratchets - hliníkové ráčny
  • Textured Stretch Single Durometer Ankle Strap
  • Universal 4x4 Disc
  S/M M/L
UK 3-5 5-7
EUR 35-38 38-40,5
US 5-7 7-9
CM 22-24 24-26

Navrhněte si snowboardový set nebo komplet podle svého gusta a napište nám na velokram@seznam.cz, rádi vám poradíme a nastavíme Vám zvýhodněnou cenu. Pokud si nevíte rady s výběrem zboží nebo potřebujete radu, prosím zavolejte nám, rádi Vám poradíme a doporučíme.

Řekněte si o lepší cenu, dostanete ji!!!

Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nám napsat. Rádi Vám pomůžeme.