ŘEKNĚTE SI O LEPŠÍ CENU, POKUD TO JEN TROCHU PŮJDE - RÁDI VÁM UDĚLÁME RADOST!!! NOVÉ JÍZDNÍ KOLO ZA INDIVIDUÁLNÍ CENU, BUDETE SPOKOJENI!!!

Vázání FLOW FUSE CARBON GRAPHITE 21/22 - ROZBALENO

Kód:
FUSE CARBON
Dostupnost:
Skladem
8 490,- Kč
6 490,- Kč
5 364,- Kč bez 21% DPH
K tomuto produktu máte dopravu zdarma
Vázání FLOW FUSE CARBON GRAPHITE 21/22 - ROZBALENO
Doprava zdarma
Akce -24 %
Vázání FLOW FUSE CARBON GRAPHITE 21/22 - ROZBALENO

V prvé řadě Vám chceme od srdce poděkovat, že jste si našli rodinnou prodejnu www.velokram.cz. Těší nás Váš zájem o špičkové produkty, které nabízíme. Pohodlně se usaďte a vybírejte, pokud byste potřebovali s čímkoliv poradit, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu od toho. KONTAKT: email. velokram@seznam.cz, tel. 774 850 515

Vázání na snowboard Flow Fuse Carbon

Nový Fuse Carbon je nástupcem modelu Fuse GT a představuje další posun v živosti a výkonnosti. Baseplate i hiback jsou zkonstruovány z nylonu posíleného karbonem, takže poskytují pokročilému riderovi vynikající podporu a odezvu. Baseplate dává prostor pro boční pohyby a surfové oblouky i luxusní graby. Strapy ExoKush z měkkého EVA nabízejí spoustu pohodlí, ale jejich vnější část posiluje tuhost vázání a odezvu. Tato Fusion verze skvěle drží botu, perfektně padne a s technologií ActiveStrap se do ní taky hodně snadno nastupuje a vystupuje. Vázání Flow Fuse Carbon dotvářejí prémiové komponenty, jako jsou hliníkové přezky, nakloněné stélky a polstrování N-Gel na patě a špičce. Lehké vázání, co ti umožní perfektní ovladatelnost a zároveň nabídne spoustu pohodlí.

Baseplate

  • Fuse-Series Carbon - Nylon vyztužený karbonem poskytuje zvýšenou tuhost pro perfektní přenos síly a ovladatelnost

Hiback

  • Asym Uniback Fuse Carbon - Asymetrické hibacky z karbonem posíleného nylonu jsou lehké, tuhé, skvěle padnou k botě a nabízejí výbornou oporu. Maximalizují přesun energie pro ještě lepší kontrolu nad prknem.

Strapy

  • ExoKush Fusion strap - dva Exo-spine strapy podložené jednodílným tvarovaným Fusion ExoKush strapem, který disponuje pěnovým EVA podkladem pro ještě větší komfort.
  • Fusion Powerstrap - 3D tvarovaný jednodílný systém strapů pokrývá větší plochu boty než klasické strapy, čímž podporuje komfort a rovnoměrnou distribuci tlaku a energie na základovou desku.
  • Active Strap Technology - Unikátní technologie funguje velmi jednoduše tak, že při odklopení patky se zároveň vysune směrem dopředu nártový strap a uvolní tak místo tvojí noze. Při vrácení patky do svislé polohy se vrátí i strap na své místo a pevně obepne tvou botu.

Přezky LSR

  • Locking Slap Ratchet - speciální přezky, které umožňují uzamčení tvé oblíbené úrovně utažení strapů pro stejně vyladěný pocit z každé jízdy.
  • Funguje jak pro zadní Speed-entry, tak při klasickém bočním vstupu přes strapy

Footbed

  • 2.5° Canted BankBeds - měkké polštáře z EVA materiálu pro ztlumení nárazů a dopadů, pod úhlem 2,5° pro optimální postoj.
  • N-Gel Heel Cushioning - extra odpružení pomáhá absorbovat vibrace a tlumit přistání pro pohodlné a přesné shreddování.

Disk

  • Nylon Multi-Disk - středový disk, který pasuje na veškeré typy insertů, včetně Burton Channel (ICS), kompatibilní s 4HP + 3HP + Channel inserts

 

Pohodlí: 9/10

Odezva: 8/10

Předozadní tuhost: 9/10

Boční tuhost: 8/10

Navrhněte si snowboardový set nebo komplet podle svého gusta a napište nám na velokram@seznam.cz, rádi vám poradíme a nastavíme vám zvýhodněnou cenu. 

POZOR: Vázání nemá originální krabici. Vše nové nepoužité, cenově zvýhodněno. 

Řekněte si o lepší cenu, dostanete ji!!!

Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nám napsat. Rádi Vám pomůžeme.