ŘEKNĚTE SI O LEPŠÍ CENU, POKUD TO JEN TROCHU PŮJDE - RÁDI VÁM UDĚLÁME RADOST!!! NOVÉ JÍZDNÍ KOLO ZA INDIVIDUÁLNÍ CENU, BUDETE SPOKOJENI!!!

Vázání FLOW FUSE CARBON GRAPHITE 23/24

Kód:
FUSE CARBON
Dostupnost:
Skladem
9 599,- Kč
8 063,- Kč
6 664,- Kč bez 21% DPH
Individuální cenová nabídka

K tomuto produktu máte dopravu zdarma
Vázání FLOW FUSE CARBON GRAPHITE 23/24
Doprava zdarma
Novinka
Akce -16 %
Vázání FLOW FUSE CARBON GRAPHITE 23/24 Vázání FLOW FUSE CARBON GRAPHITE 23/24 Vázání FLOW FUSE CARBON GRAPHITE 23/24

V prvé řadě Vám chceme od srdce poděkovat, že jste si našli rodinnou prodejnu www.velokram.cz. Těší nás Váš zájem o špičkové produkty, které nabízíme. Pohodlně se usaďte a vybírejte, pokud byste potřebovali s čímkoliv poradit, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu od toho. KONTAKT: email. velokram@seznam.cz, tel. 774 850 515

Vázání na snowboard Flow Fuse Carbon

Nový Fuse Carbon je nástupcem modelu Fuse GT a představuje další posun v živosti a výkonnosti. Baseplate i hiback jsou zkonstruovány z nylonu posíleného karbonem, takže poskytují pokročilému riderovi vynikající podporu a odezvu. Baseplate dává prostor pro boční pohyby a surfové oblouky i luxusní graby. Strapy ExoKush z měkké EVA pěny nabízejí spoustu pohodlí, ale jejich vnější část posiluje tuhost vázání a odezvu. Tato Fusion verze skvěle drží botu, perfektně padne a s technologií ActiveStrap se do ní taky hodně snadno nastupuje a vystupuje. Vázání Flow Fuse Carbon dotvářejí prémiové komponenty, jako jsou hliníkové přezky, nakloněné stélky a polstrování N-Gel na patě a špičce. Lehké vázání, co ti umožní perfektní ovladatelnost a zároveň nabídne spoustu pohodlí.

 • Tuhost: 3/4 (tvrdší)
 • Odezva: 8/10
 • Předozadní tuhost: 9/10
 • Boční tuhost: 8/10

Baseplate

 • Rockered Fuse-Series Carbon - nylonová základna s vyztužením z karbonu, disponuje hliníkovými bočnicemi pro zvýšení tuhosti a maximalizaci přenosu energie na prkno.
 • 2.5° Canted BankBeds - měkká výstelka základny z EVA materiálu pro ztlumení nárazů a dopadů,  pod úhlem 2,5° pro přirozenější polohu tvých kloubů.
 • N-Gel Heel Cushioning - extra odpružení pomáhá absorbovat vibrace a tlumit přistání pro pohodlnou a přesnou jízdu.
 • Slip'n'Grip - speciální panely v základně, které ti umožní bez problému lehce vklouznout do vázání a zase vyklouznout. Zároveň podpoří pevný postoj ve vázání.

Hiback

 • Asym Uniback Fuse Carbon - Asymetrický hiback z nylonu s karbonovou výztuhou pro lehkost a vyšší tuhost. Kopírují konturu boty a nabízejí výbornou oporu. Maximalizují přesun energie pro ještě lepší kontrolu nad prknem.

Strapy

 • ExoKush Fusion Powerstrap - Fusion strap spojuje kotníkový a přední strap do jednodílné konstrukce. Ta je zespoda rozšířena o polštář z EVA pěny pro lepší kontrolu, komfort a výkon.
 • Active Strap Technology - Unikátní technologie funguje velmi jednoduše tak, že při odklopení patky se zároveň vysune směrem dopředu nártový strap a uvolní tak místo tvojí noze. Při vrácení patky do svislé polohy se vrátí i strap na své místo a pevně obepne tvou botu.

Přezky LSR

 • Locking Slap Ratchet - speciální přezky, které umožňují uzamčení tvé oblíbené úrovně utažení strapů pro stejně vyladěný pocit z každé jízdy.
 • Fungují jak pro zadní Speed-entry, tak při klasickém bočním vstupu přes strapy.

Disk

 • Nylon Multi-Disk - středový disk, který pasuje na veškeré typy insertů, včetně Burton Channel (ICS), kompatibilní s 4HP + 3HP + Channel inserts

Navrhněte si snowboardový set nebo komplet podle svého gusta a napište nám na velokram@seznam.cz, rádi vám poradíme a nastavíme vám zvýhodněnou cenu. 

Řekněte si o lepší cenu, dostanete ji!!!

Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nám napsat. Rádi Vám pomůžeme.