ŘEKNĚTE SI O LEPŠÍ CENU, POKUD TO JEN TROCHU PŮJDE - RÁDI VÁM UDĚLÁME RADOST!!! NOVÉ JÍZDNÍ KOLO ZA INDIVIDUÁLNÍ CENU, BUDETE SPOKOJENI!!!

Vázání FLOW MICRON STORMTROOPER 23/24

Kód:
MICRON
Dostupnost:
Skladem
3 839,- Kč
3 225,- Kč
2 665,- Kč bez 21% DPH
Individuální cenová nabídka

Doprava zdarma při nákupu nad 5000 Kč
Vázání FLOW MICRON STORMTROOPER 23/24
Novinka
Akce -16 %
Vázání FLOW MICRON STORMTROOPER 23/24 Vázání FLOW MICRON STORMTROOPER 23/24 Vázání FLOW MICRON STORMTROOPER 23/24

V prvé řadě Vám chceme od srdce poděkovat, že jste si našli rodinnou prodejnu www.velokram.cz. Těší nás Váš zájem o špičkové produkty, které nabízíme. Pohodlně se usaďte a vybírejte, pokud byste potřebovali s čímkoliv poradit, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu od toho. KONTAKT: email. velokram@seznam.cz, tel. 774 850 515

Pokud si nevíte rady s výběrem zboží nebo potřebujete radu, prosím zavolejte nám, rádi Vám poradíme a doporučíme.

 

Dětské vázání na snowboard Flow Micron

Flow Micron je nejmenší verze Flow vázání s legendárním Speed-entry systémem pro zadní vstup do vázání, který je pohodlný, rychlý a nevyžaduje opakované zápasení s dotahováním strapů. To malí snowboardisté (i jejich rodiče) ocení a budou se moct soustředit na své první první pokusy na prkně. Jednodílný UniFit Powestrap pokrývá velkou plochu boty, takže je jízda v něm pohodlná, nohy nebudou bolet a pomaleji se unaví. Měkká základová deska a hiback poskytují do začátků dostatečnou a odpouštějící flexi.

  • Určení: Resort 3/4, Park 2/4
  • Tuhost: 1/4 (měkké)

Baseplate

  • Molded Plastic, Rockered Micron-Series - nabízí dostatek stability a odezvy, zároveň je odpouštějící při prvních pokusech o zatáčení.
  • Power Triangle - propojuje hiback se základovou deskou pro ještě lepší odezvu

Hiback

  • Molded Plastic UniBack - polohovatelný hiback je tvarovaný pro perfektní rovnováhu mezi flexibilitou a podporou při každém typu jízdy
  • Speed-entry - odklápěcí hiback dovoluje zadní vstup do vázání
  • EVA Pads cushioning - měkké podložky z EVA materiálu pro dokonalé odpružení a ztlumení vibrací při jízdě.

Strapy

  • Fusion UniFit Powerstrap - jednodílný strap s pěnovým jádrem pro ideální vyvážení komfortu a kontroly. Navržený přesně pro dětskou botu tak, aby nikde netlačil.

Přezky

  • Micron-Latch Buckles - precizní přezky, které umožňují přesné nastavení. To stačí provést jednou. Děti pak samy využijí vstup do vázání speed-entry bez nutnosti opakovaného dotažení přezek.

Disk

  • MultiDisk - středový disk kompatibilní se systémy 4HP + 3HP

 

S M
UK 0-3,5 3,5-7,5
EUR 32-37 36-41,5
US -6,5 4,5-8,5
CM 19,5-23 22,5-26,5

Navrhněte si snowboardový set nebo komplet podle svého gusta a napište nám na velokram@seznam.cz, rádi vám poradíme a nastavíme vám zvýhodněnou cenu. 

Řekněte si o lepší cenu, dostanete ji!!!

Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nám napsat. Rádi Vám pomůžeme.