ŘEKNĚTE SI O LEPŠÍ CENU, POKUD TO JEN TROCHU PŮJDE - RÁDI VÁM UDĚLÁME RADOST!!! NOVÉ JÍZDNÍ KOLO ZA INDIVIDUÁLNÍ CENU, BUDETE SPOKOJENI!!!

Vázání FLOW MICRON YOUTH BLACK 19/20

Kód:
MICRON YOUTH
Dostupnost:
Skladem
3 990,- Kč
2 690,- Kč
2 223,- Kč bez 21% DPH
Doprava zdarma při nákupu nad 5000 Kč
Vázání FLOW MICRON YOUTH BLACK 19/20
Poslední šance
Akce -33 %
Vázání FLOW MICRON YOUTH BLACK 19/20 Vázání FLOW MICRON YOUTH BLACK 19/20

V prvé řadě Vám chceme od srdce poděkovat, že jste si našli rodinnou prodejnu www.velokram.cz. Těší nás Váš zájem o špičkové produkty, které nabízíme. Pohodlně se usaďte a vybírejte, pokud byste potřebovali s čímkoliv poradit, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu od toho. KONTAKT: email. velokram@seznam.cz, tel. 774 850 515

Pokud si nevíte rady s výběrem zboží nebo potřebujete radu, prosím zavolejte nám, rádi Vám poradíme a doporučíme.

Dětské vázání Flow Micron Youth

Nejjednodušší a nejzábavější vázání pro snowboarďáky juniory. Flow Micron v dětské verzi nabízí spolehlivou oporu a pohodlí. Mini ráčny spárované se zadní sklápěcí patkou usnadní rychlé vklouznutí dovnitř a ven, což znamená, že vaše mládě může trávit více času drcením sjezdovky. Doporučujeme pořídit společně se snowboardem z řady Micron, se kterým tvoří skvělý a spolehlivý komplet.

Baseplate

  • Molded Composite, Rockered Micron-Series - všechny Flow baseplaty jsou designované tak, aby přenášely energii přímo do desky, bez ztráty přirozeného pocitu z jízdy.

Hiback

  • Molded Composite UniBack - polohovatelná opěrka je tvarovaná pro perfektní rovnováhu mezi flexibilitou a podporou při každém typu jízdy.

Strapy

  • Fusion ExoFit Powerstrap - jednodílný strap s 3D tvarovanou EVA pěnou pro snadné přizpůsobení se každé botě.

Přezky

  • MINI-Ratchet Buckles - precizní uchycení Powerstrap k vaší botě a možnost mikro-nastavení, když je to potřeba.

Odpružení

  • EVA Toe and Heel cushioning - měkké podložky z EVA materiálu na špičce a patě pro dokonalé odpružení vlivů a ztlumení vibrací při jízdě.

Disk

  • Combi-Disk - kombinovaný disk pro inserty 4 × 4 a 3D

Flex (1-10)

  • Soft Flex - 4

Navrhněte si snowboardový set nebo komplet podle svého gusta a napište nám na velokram@seznam.cz, rádi vám poradíme a nastavíme vám zvýhodněnou cenu. 

Řekněte si o lepší cenu, dostanete ji!!!

Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nám napsat. Rádi Vám pomůžeme.