ŘEKNĚTE SI O LEPŠÍ CENU, POKUD TO JEN TROCHU PŮJDE - RÁDI VÁM UDĚLÁME RADOST!!! NOVÉ JÍZDNÍ KOLO ZA INDIVIDUÁLNÍ CENU, BUDETE SPOKOJENI!!!

Vázání FLOW NX2 CARBON GRAPHITE 23/24

Kód:
NX2 CARBON
Dostupnost:
Skladem
10 799,- Kč
9 071,- Kč
7 497,- Kč bez 21% DPH
Individuální cenová nabídka

K tomuto produktu máte dopravu zdarma
Vázání FLOW NX2 CARBON GRAPHITE 23/24
Doprava zdarma
Novinka
Akce -16 %
Vázání FLOW NX2 CARBON GRAPHITE 23/24 Vázání FLOW NX2 CARBON GRAPHITE 23/24 Vázání FLOW NX2 CARBON GRAPHITE 23/24 Vázání FLOW NX2 CARBON GRAPHITE 23/24

V prvé řadě Vám chceme od srdce poděkovat, že jste si našli rodinnou prodejnu www.velokram.cz. Těší nás Váš zájem o špičkové produkty, které nabízíme. Pohodlně se usaďte a vybírejte, pokud byste potřebovali s čímkoliv poradit, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu od toho. KONTAKT: email. velokram@seznam.cz, tel. 774 850 515

Pánské vázání na snowboard Flow NX2 Carbon

Tohle vázání je splněným snem každého freeridera. NX2 Carbon je nejcitlivější vázání v kolekci Flow a představuje bezkonkurenční propojení s tvým prknem při agresivní jízdě z prudkého svahu i tricích na zábradlí. Jedná se o upgrade legendárního NX2 a to hlavně v oblasti hibacku. Ten je jednodílný a vyrobený ze směsi nylonu s karbonem, díky čemuž ti nabídne bezkonkurenční odezvu zadní hrany. K vylepšení došlo i u základny, která je vybavena vložkou Slip-N-Grip z uhlíkového kompozitu a umožňuje hladší vstup a přesnou odezvou. Také ExoFrame Fusion strap se dočkal nové PRO verze, která je z pevnějšího materiálu a zároveň zachovává pro Flow již legendární pocit pohodlí při jízdě. 

Baseplate

 • Aluminum Alloy, Rockered NX2-Series - vyrobená ze slitiny hliníku, nejpevnější a nejcitlivější základna s okamžitou odezvou a maximální kontrolou od okraje k okraji
 • 2.5 ° Canted BankBeds - měkké polštáře z EVA materiálu pro ztlumení nárazů a vlivů, pod úhlem 2,5 ° pro optimální postoj.
 • Slip-N-Grip - stélka se speciálním povrchem, který usnadňuje zadní vstup do vázání a zároveň poskytuje lepší odezvu a propojení s deskou
 • Power Triangle - propojuje hiback se základovou deskou pro ještě lepší odezvu na patě

Hiback

 • Carbon-Infused Nylon, Asym UniBack Fuse-Series - lehký jednodílný hiback asymetrického tvaru, který odpovídám konturám boty a jízdním úhlům, ti nabízí oporu v širokém rozsahu. Díky uhlíku disponuje vyšší tuhostí pro efektivní přenos energie a maximální kontrolu nad prknem.
 • Speed-entry - odklápěcí hiback dovoluje zadní vstup do vázání
 • N-Gel Heel cushioning - tlumící gel pro větší pohodlí při dopadech

Strapy

 • Fusion ExoFrame Pro Powerstrap - dva Exo-spine strapy podložené jednodílným tvarovaným Fusion Powerstrapem. Ten pokrývá větší plochu boty než klasické samostatné strapy, čímž podporuje komfort a rovnoměrnou distribuci tlaku a energie na základovou desku. PRO verze je vyrobena z pevnějšího TPU pro maximální výkon.
 • Active Strap Technology - unikátní technologie funguje velmi jednoduše tak, že při odklopení patky se zároveň dopředu vysune nártový strap a uvolní tak místo tvojí noze. Při vrácení patky do svislé polohy se vrátí i strap na své místo a pevně obemkne botu.

Přezky LSR

 • Aluminium Locking Slap Ratchets - speciální hliníkové přezky, které umožňují uzamčení tvé oblíbené úrovně utažení strapů pro stejně vyladěný pocit z každé jízdy.
 • Funguje jak pro zadní Speed-entry, tak při klasickém bočním vstupu přes strapy

Disk

 • Aluminum Offset Multi-Disk - středový disk, který pasuje na všechny typy inzertů včetně Burton Channel (ICS); 4HP + 3HP + Channel inzerty

Komfort: 8/10

Odezva: 10/10

Tuhost špička-pata: 10/10

Boční tuhost: 10/10

Navrhněte si snowboardový set nebo komplet podle svého gusta a napište nám na velokram@seznam.cz, rádi vám poradíme a nastavíme vám zvýhodněnou cenu. 

Řekněte si o lepší cenu, dostanete ji!!!

Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nám napsat. Rádi Vám pomůžeme.