PŘIPRAVUJEME SE NA ZIMU, INFO NA 774850515, VYUŽIJTE MOŽNOSTI ZAKOUPIT SNOWBOARDOVÉ VYBAVENÍ S VÝRAZNOU SLEVOU

Vázání FLOW NX2-CX GRAPHITE 21/22

Kód:
NX2-CX
Dostupnost:
Skladem
9 990,- Kč
7 992,- Kč
6 605,- Kč bez 21% DPH
K tomuto produktu máte dopravu zdarma
Vázání FLOW NX2-CX GRAPHITE 21/22
Doprava zdarma
Novinka
Akce -20 %
Vázání FLOW NX2-CX GRAPHITE 21/22 Vázání FLOW NX2-CX GRAPHITE 21/22 Vázání FLOW NX2-CX GRAPHITE 21/22 Vázání FLOW NX2-CX GRAPHITE 21/22 Vázání FLOW NX2-CX GRAPHITE 21/22 Vázání FLOW NX2-CX GRAPHITE 21/22

V prvé řadě Vám chceme od srdce poděkovat, že jste si našli rodinnou prodejnu www.velokram.cz. Těší nás Váš zájem o špičkové produkty, které nabízíme. Pohodlně se usaďte a vybírejte, pokud byste potřebovali s čímkoliv poradit, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu od toho. KONTAKT: email. velokram@seznam.cz, tel. 774 850 515

Pánské vázání Flow NX2-CX

Méně je někdy více. S touto vizí bylo navrženo pánské vázání NX2-CX pro těžkou a rychlou jízdu. Vázání je super tvrdé a extra reaguje na každý váš pohyb. Nově ve vázání v této sezoně najdete lehký ExoFrame Fusion PowerStrap pro ještě lepší přizpůsobení a přenos energie, zatímco Aluminum baseplate a UniBack Hiback zajišťují ideální poměr pevnosti vůči hmotnosti.

* V případě montáže vázání na systém Channel (Burton, Endeavor) je třeba použít speciální šrouby M6 x 13 mm, které nejsou součástí balení.

Při použití klasických šroubů může dojít k nevratnému poškození vaší desky. Šrouby najdete na kartě souvisejících produktů.

Baseplate

  • Aluminum Alloy, Rockered NX2-Series - všechny Flow baseplaty jsou designované tak, aby přenášely energii přímo do desky, bez ztráty přirozeného pocitu z jízdy.

Hiback

  • Carbon-Infused Nylon, Asym Uniback - zcela nový asymetrický, jednodílný UniBack je kompaktní a tvarovaný Hiback s vyváženým pocitem podpory a komfortu. Dokonale se přizpůsobí obrysu obuvi a úhlu jízdy.

Strapy

  • ExoFrame Fusion Powerstrap - 3D tvarovaný strap s nízkou hmotností pro ještě lepší přizpůsobení a přenos energie

Přezky

  • Locking Slap Ratchets - inovativní přezky vám nabízejí nové možnosti jednoduchého utažení vašeho vázání přesně tak, jak potřebujete.

Footbed

  • 2.5 ° Canted BankBeds - měkké polštáře z EVA materiálu pro ztlumení nárazů a vlivů, pod úhlem 2,5 ° pro optimální postoj.

Disk

  • Aluminum Offset Multi-Disk - středový disk, který pasuje na všechny typy inzertů včetně Burton ICS; 4HP + 3HP + Channel inserts

Navrhněte si snowboardový set nebo komplet podle svého gusta a napište nám na velokram@seznam.cz, rádi vám poradíme a nastavíme vám zvýhodněnou cenu. 

Řekněte si o lepší cenu, dostanete ji!!!

Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nám napsat. Rádi Vám pomůžeme.


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace