ŘEKNĚTE SI O LEPŠÍ CENU, POKUD TO JEN TROCHU PŮJDE - RÁDI VÁM UDĚLÁME RADOST!!! JÍZDNÍ KOLA 2021 + 2022, SNOWBOARDOVÉ VYBAVENÍ!!!

Vázání FLOW NX2-GT BLACK 20/21

Kód:
NX2-GT
Dostupnost:
Skladem
10 490,- Kč
8 990,- Kč
7 430,- Kč bez 21% DPH
K tomuto produktu máte dopravu zdarma
Vázání FLOW NX2-GT BLACK 20/21
Akce -14 %
Vázání FLOW NX2-GT BLACK 20/21 Vázání FLOW NX2-GT BLACK 20/21 Vázání FLOW NX2-GT BLACK 20/21 Vázání FLOW NX2-GT BLACK 20/21 Vázání FLOW NX2-GT BLACK 20/21 Vázání FLOW NX2-GT BLACK 20/21

V prvé řadě Vám chceme od srdce poděkovat, že jste si našli rodinnou prodejnu www.velokram.cz. Těší nás Váš zájem o špičkové produkty, které nabízíme. Pohodlně se usaďte a vybírejte, pokud byste potřebovali s čímkoliv poradit, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu od toho. KONTAKT: email. velokram@seznam.cz, tel. 774 850 515

Pánské vázání Flow NX2-GT

Flow NX2-GT představuje bezkonkurenční spojení mezi jezdcem a snowboardem. Jasná volba profesionálních jezdců z Flow teamu. Vázání je vybaveno hliníkovou základnou, podpůrným panelem na opěrce EVO-C9 Carbon a aktivním strapem, který se po odklopení patky vysune dopředu pro neuvěřitelně snadné obouvání. Nakloněná stélka s měkkým odpružením umožňuje optimální pozici a eliminuje nežádoucí vibrace.

* V případě montáže vázání na systém Channel (Burton, Endeavor) je potřeba použít speciální šroubky M6 x 13mm, které nejsou součástí balení.

Při použití klasických šroubů může dojít k nenávratnému poškození vaší desky. Šroubky najdete na kartě souvisejících produktů.

Baseplate

 • Aluminum Alloy Rockered NX2-Series - všechny Flow baseplaty jsou designované tak, aby přenášely energii přímo do desky, bez ztráty přirozeného pocitu z jízdy.

Hiback

 • Aluminum Alloy ModBack - modulární opěrka rozdělena na spodní a horní zónu použitím silného a spolehlivého heelcup z hliníkové slitiny.

Support Panel

 • EVO-C9 / Carbon - nastavitelný asymetrický panel zesílen o vlákna carbonu pro maximální odezvu.

Strapy

 • Fusion Powerstrap - 3D tvarovaný strap spolehlivě zajišťuje kotník a oblast špičky, je polstrovaný pro pohodlné nošení s vaší botou.
 • Active Strap Technology - unikátní technologie funguje velmi jednoduše tak, že při odklopení patky se zároveň vysune dopředu nártový strap a uvolní tak místo vaší noze. Při vrácení patky do svislé polohy se vrátí i strep na své místo a pevně obemkne vaši botu.

Přezky

 • Aluminium LSR Locking Slap Ratchets - inovativní přezky vám nabízejí nové možnosti jednoduchého utažení vašeho vázání přesně tak, jak potřebujete.

Footbed

 • 2.5 ° Canted BankBeds - měkká stélka z EVA materiálu pro ztlumení nárazů a vlivů, pod úhlem 2,5 ° pro optimální postoj.
 • N-Gel Toe & Heel + Basepad Cushioning

Disk

 • Aluminum Offset Multi-Disk - středový disk, který pasuje na všechny typy inzertů včetně Burton Channel (ICS).
 • N-Gel Toe & Heel + Basepad Cushioning

Flex (1-10)

 • Stiff Flex - 10

Navrhněte si snowboardový set nebo komplet podle svého gusta a napište nám na velokram@seznam.cz, rádi vám poradíme a nastavíme vám zvýhodněnou cenu. 

Řekněte si o lepší cenu, dostanete ji!!!

Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nám napsat. Rádi Vám pomůžeme.