Vázání FLOW NX2-GT HYBRID CHARCOAL 19/20

Kód:
NX2 -GT HYBRID
Dostupnost:
Skladem
10 490,- Kč
6 294,- Kč
5 202,- Kč bez 21% DPH
K tomuto produktu máte dopravu zdarma
Vázání FLOW NX2-GT HYBRID CHARCOAL 19/20
Doprava zdarma
Novinka
Akce -40 %
Vázání FLOW NX2-GT HYBRID CHARCOAL 19/20

V prvé řadě Vám chceme od srdce poděkovat, že jste si našli rodinnou prodejnu www.velokram.cz. Těší nás Váš zájem o špičkové produkty, které nabízíme. Pohodlně se usaďte a vybírejte, pokud byste potřebovali s čímkoliv poradit, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu od toho. KONTAKT: email. velokram@seznam.cz, tel. 774 850 515

Pánské vázání Flow NX2-GT Hybrid

Flow NX2-GT představuje bezkonkurenční spojení mezi jezdcem a snowboardem. Jasná volba profesionálních jezdců z Flow teamu. Vázání je vybaveno hliníkovou základnou, podpůrným panelem na opěrce EVO-C9 Carbon a aktivním strapem, který se po odklopení patky vysune dopředu pro neuvěřitelně snadné obouvání. Nakloněná stélka s měkkým odpružením umožňuje optimální pozici a eliminuje nežádoucí vibrace. Ve verzi Hybrid je vázání vybaveno strapy Hybrid PowerStrap.

Baseplate

  • Aluminum Alloy, Rockered NX2-Series - všechny Flow baseplaty jsou designované tak, aby přenášely energii přímo do desky, bez ztráty přirozeného pocitu z jízdy.

Hiback

  • Aluminum Alloy ModBack - modulární opěrka rozdělena na spodní a horní zónu použitím silného a spolehlivého heelcup z hliníkové slitiny.

Support Panel

  • EVO-C9 / Carbon - nastavitelný asymetrický panel zesílen o vlákna carbonu pro maximální odezvu.

Strapy

  • Hybrid PowerStraps - revoluční hybridní strap spojuje to nejlepší z klasického Flow SpeedEntry strapu a konvenčního strapu SideEntry. Přední část jde zapnout přes špičku boty.
  • Active Strap Technology - unikátní technologie funguje velmi jednoduše tak, že při odklopení patky se zároveň vysune dopředu nártový strap a uvolní tak místo vaší noze. Při vrácení patky do svislé polohy se vrátí i strep na své místo a pevně obemkne vaši botu.

Přezky

  • Locking Slap Ratchets - inovativní přezky vám nabízejí nové možnosti jednoduchého utažení vašeho vázání přesně tak, jak potřebujete.

Footbed

  • 2.5 ° Canted BankBeds - měkká stélka z EVA materiálu pro ztlumení nárazů a vlivů, pod úhlem 2,5 ° pro optimální postoj.
  • N-Gel Toe & Heel Cushioning - extra odpružení pomáhá absorbovat drnčení a tlumit přistání pro pohodlné a přesné shredovanie.  

Disk

  • Aluminum Offset Multi-Disk - středový disk, který pasuje na všechny typy inzertů, 4HP + 3HP + Channel

Flex (1-10)

  • Stiff Flex - 10

 

Navrhněte si snowboardový set nebo komplet podle svého gusta a napište nám na velokram@seznam.cz, rádi vám poradíme a nastavíme vám zvýhodněnou cenu. 

Řekněte si o lepší cenu, dostanete ji!!!

Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nám napsat. Rádi Vám pomůžeme.


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace