Vázání FLOW NX2 GUNMETAL 16/17

Kód:
nx2 gunmetal
Dostupnost:
Skladem
8 590,- Kč
6 013,- Kč
4 969,- Kč bez 21% DPH
K tomuto produktu máte dopravu zdarma
Vázání FLOW NX2 GUNMETAL 16/17
Akce -30 %
Vázání FLOW NX2 GUNMETAL 16/17

V prvé řadě Vám chceme od srdce poděkovat, že jste si našli rodinnou prodejnu www.velokram.cz. Těší nás Váš zájem o špičkové produkty, které nabízíme. Pohodlně se usaďte a vybírejte, pokud byste potřebovali s čímkoliv poradit, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu od toho. KONTAKT: email. velokram@seznam.cz, tel. 774 850 515

Styl, precizní design a výkon. Tohle všechno se vlezlo do vázání NX2 Redwood. Univerzální all-around vázání pro jezdce, kteří se nechtějí omezovat jen jedním terénem. Je připravené na cokoliv. Vázání nabízí stejné funkce jako jeho brácha NX2-GT, jen s menším rozdílem v patce a s větší flex. Serie NX2 je nejvyšší řadou vázání od Flow a nabízí opravdu vše co lze v dnešním vrcholovém snowboardingu nabídnout. S tímto vázání můžete jet jakýmkoliv způsobem a ono vás prostě požene kupředu. Níže popsané funkce vázání jsou jasným důkazem, že toto vázání nenabízí žádný kompromis. K sérii NX2 doporučujeme zakoupit vyšší třídu desky a pevných snowboardových bot tak, aby vše správně fungovalo a vy si jízdu z kopce maximálně užili. S tímto vázáním budete na svahu králem. Pevně prošívané strapy, kvalitní povrchová úprava základny a odolné utahování udávají jasný směr kam FLOW s tímto modelem směřuje. Na vrchol !

Pánské vázání Flow NX2

Nejpropracovanější vázání v kolekci Flow představuje bezkonkurenční spojení jezdce a snowboardu. NX2 Hybrid využívá kovovou základnu pro bezpečí vašich nohou a pro precizní all-mountain výkon. Jak je u Flow typické, i NX2 nabízí odklápěcí paty, nejsnadnější a nejrychlejší možný způsob nazutí.

Baseplate

  • Aluminum Alloy Rockered - základna vyrobená ze slitiny hliníku, nejpevnější a nejvíce citlivá

Hiback

  • Glass-Filled Nylon ModBack - modulární opěrka rozdělená na spodní a horní zónu nabízí živoucí a zábavnou jízdu.

Support Panel

  • ATM.8 - čtyřcestný nastavitelný panel, který je mírně asymetrický a nabízí potřebnou podporu bez omezení svobody pohybu.

Strapy

  • Fusion Powerstrap - 3D tvarovaný strap spolehlivě zajišťuje kotník a oblast špičky, je polstrovaný pro pohodlný fit s vaší botou.
  • Active Strap Technology - unikátní technologie funguje velmi jednoduše tak, že při odklopení patky se zároveň vysune směrem dopředu nártový strap a uvolní tak místo vaší noze. Při vrácení patky do svislé polohy se vrátí i strap na své místo a pevně obemkne vaši botu.

Přezky

  • Locking Slap Ratchets - inovativní přezky vám nabízí nové možnosti snadného utažení vašeho vázání přesně tak, jak potřebujete.

Footbed

  • 2.5° Canted DualDensity BankBeds - měkké polštáře z EVA materiálu pro ztlumení nárazů a dopadů, pod úhlem 2,5° pro optimální postoj.
  • OC-Kush - základna je odpružená pro absorpci nerovností a tvrdých dopadů.

Disk

  • Aluminum Offset Multi-Disc - středový disk, který pasuje na veškeré typy insertů, včetně Burton Channel (ICS).

Flex (1-10)

  • 8

 

 

 

Řekněte si o lepší cenu, dostanete ji!!!

Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nám napsat. Rádi Vám pomůžeme.


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace